Pierwszy salon House&More powstał niespełna pięć lat temu w Warszawie. Oferowane tam meble i dodatki do wnętrz tak się Polakom spodobały, że już wkrótce zakupy będziemy mogli robić w nowych salonach tej marki - w  Gdyni, Poznaniu i w Olsztynie.

Jeśli lubicie ponadczasowe wnętrza, w których przeszłość harmonijnie łączy się z teraźniejszością, w nowych salonach House&More znajdziecie wiele inspirujących aranżacji. Wśród starannie wyselekcjonowanych mebli i akcesoriów do wnętrz są zarówno te sygnowane najlepszymi światowymi markami, jak i unikaty wyprodukowane przez rzemieślników w małych warsztatach na całym świecie, także w Polsce. 

Zresztą, do salonów House&More warto zaglądać nie tylko na zakupy, lecz także w poszukiwaniu pomysłów na dekorację domu, bo ze smakiem zaaranżowane ekspozycje zmieniają się stosownie do pór roku, świąt i innych ważnych okoliczności. Latem główne miejsce w salonów House&More zajmują meble ogrodowe marki Miloo. Nic dziwnego, bo jest kilkanaście kolekcji mebli, którymi urządzić można salon lub jadalnię pod chmurką. W okresie jesiennym i zimowym klienci znajdą ogromny wybór akcesoriów, które dodadzą wnętrzom ciepła i przytulności.

Już w sierpniu 2014 roku w popularnym gdyńskim Centrum Handlowym Klif otwarty zostanie salon House&More o powierzchni 350 m². Jeszcze więcej przestrzeni zajmie sklep otwierany we wrześniu w prestiżowym poznańskim Starym Browarze. W tym jednym z najlepszych centrów handlowych na świecie HOUSE&more udostępni klientom aż 550 m² ekspozycji! Także we wrześniu rozpocznie działalność stumetrowy salon House&More w olsztyńskiej Galerii Warmińskiej. Na tym jednak nie koniec, bo dynamicznie rozwijająca się marka House&More planuje otwarcie kolejnych salonów w najlepszych galeriach handlowych.

źródło i zdjęcia: House&More