Wkrętarki Bosch IXO nie trzeba przedstawiać - znają ją chyba wszyscy majsterkowicze. Jest lekka, poręczna i uniwersalna. Teraz jeszcze bardziej. Dlatego warto mieć ją pod ręką w każdej sytuacji, choćby i na grillu...

Przyda się wtedy końcówka IXO Barbecue. Błyskawicznie wzniecisz ogień i zostaniesz gwiazdą imprezy. Bez nadymania się niczym trębacz, machania gazetą czy nieporęcznego miecha. IXO Barbecue to dmuchawa napędzana ruchem obrotowym wkrętarki. Oczywiście jest ognioodporna, a w komplecie ma pasek na rękę, żebyśmy przypadkiem nie upiekli wkrętarki.

Wkrętarkę akumulatorową Bosch IXO możesz teraz kupić z zestawem 7 końcówek: 3 do wkręcania (adapter kątowy, do wkręcania blisko krawędzi lub regulujący moment obrotowy), korkociągiem (IXO Vino), młynkiem do przypraw (IXO Spice), dmuchawą (IXO Barbecue) i przecinaczem (IXO Cutter). Ta ostatnią precyzyjnie przetniesz papier, karton, tkaninę i każdy materiał dekoracyjny o grubości do 6 mm. Przyda się na pewno przy szyciu albo przygotowaniu dekoracji na przyjęcie dla dzieci. Nie musisz nawet martwić się o wymianę ostrza – nóż w końcówce ma właściwości samoostrzące.

A jeśli nie potrzebujesz ich wszystkich, możesz kupić pojedyncze adaptery i końcówki. Każdy z nich kosztuje 69 zł.

źródło i zdjęcia: Bosch