Gdy prasujesz pełną parą, zagniecenia nie mają szans! Nowy generator pary Tefal Total Protect X-pert Control sprawi, że góra ubrań do prasowania zniknie 2 razy szybciej! Jak to możliwe?

Perfekcyjnie wyprasowane ubrania w 2 razy krótszym czasie - taką obietnicę niełatwo spełnić. Jednak nowy generator pary Total Protect X-pert Control sobie z tym poradzi, bo nie dość, że rozprasowuje zagniecenia łatwiej i szybciej niż tradycyjne żelazko parowe, to jeszcze można nim prasować kilka warstw jednocześnie.

Para pod wysokim ciśnieniem, (6,5 bara!) wnikając w głąb tkaniny, nawilża i rozprostowuje włókna. W odróżnieniu od innych dostępnych na rynku systemów parowych Total Protect X-pert Control to prawdziwy generator pary z bojlerem, który wytwarza parę pod wysokim ciśnieniem.

Wystarczy, że raz przejedziesz stopą generatora po tkaninie i już! Nie musisz przewracać koszuli czy spodni na drugą stronę - wszelkie zagniecenia znikną w mgnieniu oka. Błyskawicznie wyprasujesz także pościel czy ręczniki, bo możesz je prasować złożone. Para przeniknie przez wszystkie warstwy.

Silne uderzenia pary pozwalają skutecznie prasować również w pionie, np. zawieszone zasłony czy garnitur na wieszaku. Dzięki temu mniejszym nakładem czasu i pracy osiągasz znacznie lepsze efekty.

Używając generatora pary Tefal, nie musisz się martwić, jak wyregulować ciśnienie pary i temperaturę - wystarczy, że wybierzesz jedno z pięciu ustawień: do tkanin syntetycznych, jedwabiu, bawełny, wełny i lnu. Każdy program to optymalne parametry prasowania danego materiału.

Poza tym Tefal Total Protect X-pert Control wyposażono w spryskiwacz Aquaboost i innowacyjną, samoczyszczącą się stopę Autoclean. Wodę w zbiorniku (1,8 l) można uzupełnić w każdej chwili, nie przerywając pracy. Bez obaw można używać wody z kranu, bo unikalny, opatentowany system odkamieniania Anti Calc Collector zbiera kamień, znacznie przedłużając żywotność generatora. Zbiornik na kamień wystarczy raz na jakiś czas - gdy zapali się odpowiednia kontrolka - wyjąć i przemyć pod bieżącą wodą.

Sugerowana cena generatora pary Tefal Total Protect X-pert Control to 1264 zł.

źródło i zdjęcie: Tefal