Wieczór przy kominku w domku na wsi, wyrafinowana elegancja z nutą art deco i tętniące feerią barw klimaty Orientu - to wszystko znajdziemy w nowej, zimowej kolekcji dodatków do wnętrz marki F&F Home. Obejrzyjny je z bliska.

Choć do pierwszych śniegów jeszcze mamy trochę czasu, w sklepach pojawiła się już nowa kolekcja dodatków do wnętrz F&F Home.  Na chłodniejsza porę roku styliści marki proponują nam tym razem dodatki do wnętrz w 3 stylach.

Sielsko i przytulnie

Któż nie marzy czasem, by zaszyć się w wygodnym babcinym fotelu, okryć puszystym pledem i zapatrzyć w ogień płonący na kominku? Własnie do takich tęsknot odwołuje się pierwsza z tegorocznych zimowych kolekcji F&F Home. Kraciaste poduszki, pledy i pościele, ceramika, która wygląda jak ręcznie robiona, czy kwieciste tkaniny w róże i peonie wniosą do domu sielski, rustykalny klimat, byśmy mogli poczuć się w na angielskiej prowincji.

Wyrafinowana elegancja z F&F Home 

To propozycja dla tych, którzy cenią styl i klasę - eleganckie szarości i brązy, połysk, złocenia, wzory naśladujące futra i skóry egzotycznych zwierząt. Dzięki bibelotom, dodatkom, szkłu i porcelanowej zastawie stołowej z tej kolekcji dodamy wnętrzu luksusowego blasku.

Orientalna energia

Intensywne i pełne życia kolory fuksji, turkusu i czerwieni oraz inspirowane Orientem kwiatowe motywy pomogą nawet w zimowe miesiące poczuć się jak w egzotycznym zaczarowanym ogrodzie. Dodadzą nam energii i przegonią precz jesienną chandrę.

Poza tym w tym roku po raz pierwszy F&F Home zaproponuje nam świąteczną kolekcję dodatków do wnętrz. W listopadzie w sklepach pojawią się utrzymane w bieli i czerwieni świece, kubki, szklanki i miseczki z motywami śniegowych gwiazdek i reniferów. Uzupełnieniem bożonarodzeniowej kolekcji będą inspirowane dzianina w stylu skandynawskim polarowe pledy i poduszki, a także czarno-białe poduszki z wizerunkami zwierząt.

Produkty z wszystkich trzech kolekcji można kupić w supermarketach Tesco w całym kraju. W ciągłej sprzedaży jest również kolekcja Basic F&F Home, a w niej kolorowa zastawa stołowa, szklanki i kieliszki, a także domowe tekstylia.

źródło i zdjęcia: F&F Home