Nieczęsto zdarza się, by armatura i ceramika łazienkowa wywoływała takie emocje. Kolekcja Noken Mood już podczas premiery wzbudziła zachwyt jednych i zdecydowany sprzeciw innych. Faktycznie, trudno przejść obok niej obojętnie!

Zaprezentowana po raz pierwszy na początku 2014 roku kolekcja Noken Mood firmy Noken - hiszpańskiego producenta wyposażenia łazienek ze słynnej Porcelanosa Grupo - wywołała spore zamieszanie: obok entuzjastycznych recenzji pojawiły się oceny zdecydowanie sceptyczne. Czy spodoba się Polakom?

Noken Mood - tak będzie wyglądała łazienka przyszłości?

Na pierwszy rzut oka zwraca uwagę futurystyczna estetyka, ale ceramika i armatura Noken Mood jest rewolucyjna także pod względem funkcjonalności, bo elementy wyposażenia łazienki połączono w gotowe zestawy, które zaprojektowano tak, aby zapewniały maksimum wygody i ułatwiały oszczędne korzystanie z wody.

Zestaw główny to ceramiczna umywalka, blat z materiału KRION® i podświetlane lustro z ramą z KRIONU®. W blacie wycięto gotowe otwory na ręcznik i dozownik do mydła. Do tego oczywiście bateria - o minimalistycznej, organicznej formie, za to sterowana elektroniczne. Ma wyświetlacz z wskaźnikiem temperatury i strumienia wody oraz domyślne ustawienia, np. do mycia twarzy czy zębów. 

Z kolei miska WC stanowi komplet z deską sedesową i maskownicą z KRIONU®. Zestawy te dostępne są 3 kolorach: białym, truskawkowym i granatowym, oraz w 6  sześciu rozmiarach i konfiguracjach. Przy większych zamówieniach elementy z KRIONU® mogą być wyprodukowane również w ponad 30 innych kolorach.

Uzupełnieniem kolekcji Noken Mood są utrzymane w tym samym stylu dodatki łazienkowe, takie jak dozowniki do mydła, kubki, uchwyty czy wieszaki.

Ceramika i armatura Noken Mood choć postrzegana jest jako propozycja do mieszkań, domów i wnętrz komercyjnych urządzonych w stylu nowoczesnym, to w białej wersji ciekawie wygląda również w aranżacjach bardziej tradycyjnych.

Armaturę, ceramikę łazienkową oraz dodatki Noken można już kupić w salonach GALERIE VENIS

źródło i zdjęcia: Galerie Venis