Lubicie prasować? Jeśli tak, to żelazka PerfectCare Elite nie są dla Was, bo wymyślono je po to, by prasowanie wymagało jak najmniej czasu i wysiłku.

Wydajny generator pary, a do tego lekkie i poręczne żelazko, które na dodatek samo dostosowuje temperaturę do wybranej tkaniny... Z PerfectCare Elite Philipsa uporanie się ze stertą pogniecionych ubrań to pestka!

Żelazkiem PerfectCare Elite możesz prasować dżinsy i jedwabie, nie zmieniając ustawienia temperatury, bo funkcja OptimalTemp zrobi to za Ciebie, dbając, aby prasowanie było skuteczne i bezpieczne dla tkanin, nawet najdelikatniejszych. Bez czekania, aż żelazko ostygnie i bez sortowania rzeczy przed prasowaniem. Czysta oszczędność czasu i ogromna wygoda!

Na dodatek podczas prasowania nie trzeba odstawiać żelazka na podstawę - można postawić je po prostu na prasowanej tkaninie lub bawełnianym pokrowcu deski do prasowania - żelazko nie zniszczy deski ani ubrań. Dzięki temu, że nie musimy co i rusz odstawiać i podnosić żelazka, nadgarstek jest mniej obciążony, a prasowanie znacznie mniej męczące.

Jeśli lubisz prasując oglądać telewizję, polubisz też funkcję Silent Steam, dzięki której żelazko ze stacją parową pracuje cicho i skutecznie. Żelazko PerfectCare Elite Silence GC9650 wytwarza strumień pary pod ciśnieniem do 7,5 bara, która wnika głęboko w tkaninę, znacznie ułatwiając skuteczne prasowanie. Z kolei nowa opatentowana stopa żelazka T-Ionic Glide zapewnia równomierne wnikanie pary i idealny poślizg żelazka po tkaninie.

Poza tym samo żelazko jest niezwykle lekkie, więc nie obciążamy reki i kręgosłupa, przez co prasuje się łatwiej i szybciej. Idealnie nadaje się też do prasowania w pionie. Pomyśl, jak łatwo będzie odświeżyć zasłonki czy płaszczce, nawet bez ich zdejmowania z okiem albo wieszaka!

Doskonałą skuteczność prasowania żelazkiem PerfectCare Elite Silence potwierdziły testy przeprowadzone przez niezależne instytuty z branży tekstylnej, takie jak DWI, IWTO i Woolmark.

Podobnie jak inne modele żelazek z generatorem pary marki Philips, linia Elite do końca 2015 roku objęta jest promocją "Testuj generator pary Philips przez 30 dni", więc kupując to żelazko, nic nie ryzykujesz. A jeśli zarejestrujesz swój zakup, możesz otrzymać filtr do żelazka IronCare w prezencie!

Rekomendowane ceny detaliczne żelazek PerfectCare Elite:

  • GC9650/80 -1799 zł,
  • GC9642/60 - 1569 zł,
  • GC9640/60 - 1569 zł,
  • GC9630/20 - 1349 zł,
  • GC9622/20 - 1349 zł,
  • GC9620/20 - 1349 zł.

źródło i zdjęcia: Philips