Zapoczątkowany przez Leifheit w zeszłym roku Tydzień Czystych Okien zagościł w kalendarzu świąt nietypowych na stałe. Dołączysz do grona tych, którzy patrzą na świat przez nieskazitelnie czyste okna?

Patronat Czas na WnętrzeJuż od poniedziałku 23 marca 2015 Leifheit zaprasza do świętowania Tygodnia Czystych Okien, bo to czas, kiedy bierzemy się za wiosenne i przedświąteczne prządki, a mycie okien to ich nieodzowny element.

Każda pani domu ma swój sprawdzony sposób na uzyskanie idealnie lśniących szyb bez smug i zacieków. Niektóre "patenty" przekazały nam nasze mamy i babcie, ale niewiele osób może się pochwalić takim sposobem na mycie okien, który nie wymagałby męczącego szorowania, wycierania czy polerowania.

Świat idzie do przodu, więc Leifheit wymyślił coś, co pozwoli naprawdę cieszyć się czystymi oknami - jedyny w swoim rodzaju odkurzacz do okien Leifheit Window Vacuum. Zamiast w pocie czoła pucować i polerować okna, wystarczy zmoczyć szyby myjką i przeciągnąć odkurzaczem. Szybko i prosto!

Ssawka odkurzacza Leifheit Window Vacuum doskonale zbiera wodę niezależnie od tego czy odkurzamy je od góry do dołu, na boki czy trzymając odkurzacz do góry nogami. Kilka ruchów i gotowe - szyby lśnią nieskazitelnym blaskiem!

Z okazji Tygodnia Czystych Okiem Leifheit zaprasza także do udekorowania okien. Inicjatywa ma na celu propagowanie idei czystych okien w budynkach znajdujących się w czystym otoczeniu, ale także ma wymiar symboliczny, pokazuje bowiem najlepsze ceny Polaków - szerokie horyzonty oraz świadomość i wrażliwość na to, jak wygląda przestrzeń, w której żyją.

źródło i zdjęcia: Leifheit