Kultowa już kolekcja mebli dla dzieci Pinio doczekała się nowej, bardziej dostępnej odsłony. Marsylia MDF to wciąż ten sam przytulny klimat Lazurowego Wybrzeża, ale w bardziej przyjaznej cenie!

Inspirowana francuską Rivierą bestsellerowa kolekcja mebli dla dzieci Marsylia marki Pinio pojawiła się w wersji z płyt MDF. Dzięki temu te tak lubiane mebelki stały się jeszcze bardziej dostępne.

- Bardzo cenię kolekcję Marsylia - mówi Anna Chmielewska, projektantka z HolArt Studio. - Mimo że do jej stworzenia inspiracją stały się klimaty francuskiego letniska, to urok i prostota poszczególnych mebli sprawiają, że stosować je można nie tylko we wnętrzach o francuskim charakterze. Białe meble z pionowym ryflowaniem świetnie wpisują się w skandynawskie stylizacje. Znakomicie łączą się z marynistycznymi motywami. Również bardziej bajkowe, kolorowe dodatki wyglądają świetnie w połączeniu z kolekcją Marsylia. 

Meble z nowej kolekcji Marsylia MDF z wyglądu niczym nie różnią się od drewnianych pierwowzorów. Linia została przy okazji wzbogacona o nowe meble i praktyczne rozwiązania. Nowością są wysokie szafy: 2- i 3-drzwiowa. Poza tym w łóżeczku pojawiły się plastikowe nakładki, które chronią je przed zniszczeniem. Meble wyposażono również w system cichego zamykania, więc przygotowując wyprawkę dla dziecka na kolejny dzień, rodzice nie będą musieli obawiać się, że przypadkiem zbudzą malucha.

Jak na dobrze zaprojektowane meble dla dzieci przystało, kolekcja Marsylia w wersji z MDF rośnie razem z dzieckiem. Obok elementów uniwersalnych, takich jak szafa, regal czy komoda, znajdziemy w niej rozwiązania, które pozwolą dostosować meble do wieku dziecka. Na przykład łóżeczko dla niemowlaka można łatwo zmodyfikować, zyskując wygodny tapczan dla przedszkolaka.

Zdobiące meble plakietki La Plage, La Mer oraz Le Soleil sprawiają, że dzieciaki w swoim pokoju mogą poczuć się trochę jak na wakacjach. Ale na specjalne życzenie firma wykona dowolny napis, na przykład imię naszej pociechy. To prosty sposób, by meble naszego dziecka stały się wyjątkowe. 

źródło i zdjęcia: Pinio