Myje, zbiera kurz, poleruje - 2-stronny mop z mikrofibry marki Jan Niezbędny jest wygodny i uniwersalny, bo można go używać i na sucho, i na mokro, na dodatek z dwóch stron. To naprawdę przyspiesza sprzątanie!

Przy sprzątaniu na mokro 2-stronny mop z mikrofibry to po prostu 2 razy większa powierzchnia umyta bez konieczności płukania mopa - wystarcz obrócić go na drugą stronę.

Na sucho niebieska strona mopa sprawdzi się przy zbieraniu kurzu (to lepsze niż zamiatanie, bo nie wzbija go w powietrze), a biała wypoleruje podłogę na błysk, w mig usuwając smugi czy zacieki.

Włókna mikrofibry idealnie przylegają do czyszczonych powierzchni, więc dokładnie zbierają zabrudzenia, a nawet roztocza i bakterie. Dzięki specjalnej strukturze 2-stronny mop z mikrofibry marki Jan Niezbędny czyści tak skutecznie, że możemy używać znacznie mniej detergentów. 

Mop 2-stronny przeznaczony jest do podłóg różnego rodzaju: drewnianych parkietów i paneli, płytek ceramicznych, a także podłóg laminowanych czy winylowych. Cena około 40 zł.

źródło i zdjęcia: Jan Niezbędny