Ten pomysłowy, napisany z humorem poradnik wprowadza na luzie w świat nie zawsze łatwych remontów - tych małych, ale i generalnych.

Patronat Czas na WnętrzeNawet laik znajdzie w "Dekalogu remontowym" praktyczne, proste do zastosowania porady podane w przejrzystej formie 10 krótkich felietonów opatrzonych rysunkami.

Autorką tych porad jest Kasia Bachor-Rostkowska, od kilku lat prowadząca bloga dekornik.blogspot.com, na którym opisała remonty m.in. pracowni i mieszkania, nieraz też doradza czytelnikom, jak urządzić się modnie i wygodnie, nie wydając przy tym fortuny. Kasia pisze szczerze i na luzie: co kupiła, co widziała, w jakiej cenie, gdzie i jak to wykorzystać we wnętrzu. Na co dzień, jako właścicielka i projektantka marki Dekornik, Kasia Bachor-Rostkowska również inspiruje do metamorfoz mieszkań.

"Dekalog remontowy" ukaże się na wiosnę. Poradnik będzie bezpłatny, dostępny w wersji elektronicznej - do pobrania z bloga dekornik.blogspot.com i strony dekornik.pl oraz drukowanej, którą znajdziemy w salonach partnerów: Franke, Deante, KOPP i Luminosfera.

Wybrane porady z "Dekalogu remontowego":

Remont mieszkania - czy zatrudniać dekoratora wnętrz?

źródło i zdjęcia: Dekornik