Efektowne i w rozsądnej cenie - tak najkrócej można opisać drzwi Destino Unico - nowość Invado na rok 2015. Obejrzyj je bliżej!

Drzwi nie muszą być we wnętrzu szarą eminencją. Tym, którzy zechcą uczynić je wyraźnym akcentem dekoracyjnym, Invado proponuje drzwi Destino Unico - nowoczesne, eleganckie i wyraziste. Tym, co je wyróżnia, są szklane wstawki - kolorowe i z mleczną szybą satinato. Na zdjęciach widzimy je w odważnym zestawieniu bieli (okleina enduro Dąb śnieżny) i czerni (wstawki z czarnego szkła).

Drzwi Destino Unico wykonane są zgodnie z technologią Invado - pionowe krawędzie skrzydeł są, dla bezpieczeństwa domowników, zaokrąglone. Ramę drzwi zrobiono z MDFu, a wypełnieniem stabilizacyjnym są płyciny lub/i szyby o grubości 22 mm.

Drzwi Destino Unico możemy kupić 17 wersjach kolorystycznych w okleinach Enduro, Enduro Plus, Enduro 3D, okleinie ryflowanej i Eco-Fornir. Wstawki szklane są w 5 kolorach do wyboru. Drzwi pojedyncze mogą mieć szerokość od "60" do "100", a podwójne od "120" do "200".

Kolekcja Destino Unico jest w sprzedaży od 10 marca 2015 r. Cena skrzydła wynosi od 510 zł.

źródłi o zdjęcia: Invado