Podczas uroczystej Gali Callo Ryffera wręczono nagrody laureatom konkursu VASCO Integracja. Sukces tegorocznych laureatów jest tym większy, że w 9. już edycji tego konkursu dla architektów padła rekordowa liczba zgłoszeń!

Patronat Czas na WnętrzeNagrody przyznano nagrody w kategoriach Realizacja, Koncepcja, a także po raz pierwszy w kategorii Studenckiej.

W kategorii Projekt Koncepcyjny pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Zachara z Krakowa, drugie Iwona Egner z Łodzi, trzecie Karol Ciepliński z Krakowa. Natomiast w kategorii Projekt Zrealizowany zwyciężył zespół Bartłomiej Hornik, Marek Chmura i Maria Leszkowicz z Piekar Śląskich, drugie miejsce zajęła Paulina Kostyra-Dzierżęga z Katowic, a trzecie Łukasz Matuszewski z Poznania.

Laureaci pierwszego miejsca otrzymali statuetkę Callo, licencje programów Archicad i InteriCad, 10 000 zł oraz nagrody od partnerów konkursu VASCO Integracja (w tym miesięcznika "Czas na Wnętrze").

Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na kolację w restauracji AleGloria Magdy Gessler. W drugiej części wieczoru odbył się quiz architektoniczno-grzejnikowy i występy muzyczne - dla gości Gali wystąpił zespół Sick Live.

Zwycięzcom gratulujemy i wkrótce na łamach naszego miesięcznika opublikujemy najciekawsze projekty.

źródło i zdjęcie: www.vascoart.pl