Meble młodzieżowe muszą być oczywiście funkcjonalne i estetyczne, ale nie zapominajmy o modzie. Nikt nie śledzi jej równie czujnie jak nastolatki, dlatego najnowsza propozycja Black Red White - meble Malcolm - jest trendy. Nawet bardzo!

Jedną kolekcją mebli trafić w gust nastolatka (przyszłego użytkownika) i jego rodziców (to oni zwykle zakup finansują) - przed takim karkołomnym zadaniem stają projektanci mebli młodzieżowych. Te z kolekcji Malcolm są funkcjonalne, nowoczesne i kompaktowe, a przy tym bardzo trendy! Dekor dąb canyon monument nawiązuje do starego, rozbiórkowego drewna, gdzieniegdzie "pozostały" nawet fragmenty napisów, jakby meble zbudowano z desek ze skrzyń transportowych czy dawnych szyldów. Uzupełnia je - jakże modna - szarość (kolor szary wolfram).

Meble Malcolm adresowane są przede wszystkim do nastolatków, więc w kolekcji znajdziemy to, co potrzebne do urządzenia pokoju ucznia - miejsca do nauki a także przechowywania ubrań, osobistych drobiazgów i, oczywiście, książek i innych niezbędnych przyborów szkolnych. A wszystko tak pomyślane, aby sprawdziło się zarówno w maleńkim, jak i przestronnym wnętrzu.

Kolekcja składa się z 5 funkcjonalnych mebli: biurka, komody, wiszącej szafki, regału i 2-drzwiowej szafy. Modułowy charakter pozwala zestawiać je ze sobą w różnych kombinacjach, ustawienie meblościanki albo indywidualnej aranżacji. Tym ciekawszej, że meble Malcolm naprawdę nie są nudne czy infantylne. Są naprawdę trendy, a do tego całkiem przystępne cenowo. 

źródło i zdjęcia: Black Red White