Z okazji swego 35-lecia marka Laurastar wypuszcza limitowaną edycję swego flagowego systemu do prasowania. Urodzinowy model Laurastar Pulse to jak zwykle szwajcarska jakość, zaawansowana technologia i - wyjątkowo - kolor koralowy!

Na swe 35. urodziny szwajcarski producent zaawansowanych systemów do prasowania Laurastar wyprodukował swój flagowy model Pulse w ekskluzywnym wykończeniu.

Zaprojektowany specjalnie na tę okazję pokrowiec wykonany został ze tworzyw używanych do produkcji specjalistycznej odzieży ochronnej, więc jest niewiarygodnie odporny na wysokie temperatury, a oryginalny koralowy kolor dodaje mu szyku i elegancji.

Jednak tym, co w systemie Laurastar Pulse - nie tylko z limitowanej edycji - jest wyjątkowe to aktywna deska do prasowania z funkcją nadmuchu i zasysania, która zapobiega niechcianym zagnieceniom. Dzięki niej prasowanie ubrań o nawet najbardziej wyszukanym kroju czy efektownych zdobieniach staje się dziecinnie proste. Nienaganne plisy czy kanty, idealnie wyprasowane zasłony czy obrusy - to żaden problem. Silna, a zarazem delikatna para wodna wygładza poszczególne włókna tkanin, gwarantując szybki i długotrwały efekt prasowania. Długi przewód parowy natomiast pozwala na wygodne prasowanie w pionie, idealne, gdy chcemy uprasować większe sztuki odzieży albo zasłony lub obrusy. A po skończonym prasowaniu całe urządzenie bez trudu złożymy, tak, że nie zajmie więcej miejsca niż tradycyjna deska do prasowania.

Ta wygoda, skuteczność i łatwość obsługi to zasługa ogromnego doświadczenia. Od 35 lat bowiem szwajcarski koncern zgłębia tajniki sztuki prasowania, współpracując nie tylko z najlepszymi inżynierami, lecz także z  przemysłem odzieżowym i domami mody.

źródło i zdjęcia: Laurastar