W sklepach Tchibo pojawiła się dziś nowa kolekcja - Łazienka pełna natury. Biel, naturalne drewno i trochę kolorowych dodatków - akcesoria łazienkowe i meble w sam raz, by lekko lub bardziej gruntownie odświeżyć wystrój tego wnętrza.

Biel jak żaden inny kolor kojarzy się z czystością, ciepłe w dotyku drewno - z kojącą mocą natury. Jedno i drugie pasować będzie do każdej łazienki i doda wnętrzu oddechu niezależnie od tego, w jakim urządzone jest stylu czy kolorach. 

W kolekcji Łazienka pełna natury, która pojawiła się w sklepach Tchibo w poniedziałek 20 lipca 2015 r. znajdziemy białe meble i akcesoria z elementami z prawdziwego drewna oraz ręczniki, dywaniki i szlafroki, które otulą nas intensywną zielenią, oranżem lub szafirem.

Jak zwykle w kolekcjach Tchibo, także i w tej łazienkowej nie zabrakło pomysłowych i praktycznych akcesoriów, takich jak wieszaczki, organizery, dzięki którym utrzymanie porządku i estetyki będzie dziecinnie proste. A wszystko po to, by nic nie byśmy podczas porannej toalety nabrali energii na czekający nas nowy dzień, a wieczorem mogli spokojnie zrelaksować się po całym dniu.

źródło i zdjęcia: Tchibo