Brillare to nowa na polskim rynku marka nowoczesnego oświetlenia. Już same nazwy kolekcji: Galaxy, Meteor czy Vision budzą kosmiczne skojarzenia. I słusznie, bo lampy Brillare - sufitowe i ścienne - zwracają uwagę śmiałym, minimalistycznym designem.

Tym, co najbardziej wyróżnia lampy Brillare spośród innych dostępnych na rynku jest ciekawe minimalistyczne wzornictwo. Umiejętnie podświetlone proste, geometryczne formy tworzą wyjątkowy efekt dekoracyjny. Jeśli więc chcemy nadać wnętrzu nowoczesny, dynamiczny charakter, będą doskonałym wyborem.

Designerskie oprawy wykonano z wysokiej jakości aluminium i akrylu. Źródłem światła we wszystkich lampach Brillare są nowoczesne, energooszczedne diody LED o barwie światła dostosowanej do rodzaju oprawy - od ciepłej białej, poprzez naturalną, po chłodną. Na zamówienie jednak producent może wyposażyć wybraną lampę w diody o takiej barwie światła, jaką sobie zażyczymy.

W katalogu Brillare dostępne są lampy wiszące, plafony oraz kinkiety pogrupowane w kolekcje Galaxy, Vision, Meteor, Knightor i Candian. Wszystkie można obejrzeć na stronie MagicLight.pl oraz w salonie ekspozycyjnym firmy w Warszawie w centrum Budexpo przy ul. Bartyckiej 26, pawilon 16A lokal 957A na 1 piętrze.

źródło i zdjęcia: MagicLight.pl