Podobno większość z nas śpiewa pod prysznicem. Dzięki głośnikowi GROHE Aquatunes nie będziemy już musieli nucić a capella.

Relaksująca muzyka pozwala jeszcze lepiej odprężyć się pod prysznicem, dlatego marka Grohe we współpracy z Philips Sound przygotowała Aquatunes - bezprzewodowy wodoodporny głośnik pod prysznic, który dzięki połączeniu Bluetooth pozwoli pod prysznicem słuchać ulubionej muzyki ze smartfona lub tabletu.

Głośnik Aquatunes mocowany jest za pomocą antypoślizgowego uchwytu do rury prysznicowej. Pasuje do większości drążków prysznicowych o średnicy od 20 do 25 milimetrów, a jego okrągły kształt przypomina popularne słuchawki prysznicowe, więc pasuje do każdej łazienki.

Aby głośnik Aquatunes naładować, wystarczy odłączyć go od prysznica i wpiąć do gniazdka za pomocą wbudowanej końcówki.  Projektanci, dbając o prosty, elegancki wygląd głośnika, stworzyli minimalistyczny panel sterowania zawierający przyciski on/off, regulację głośności oraz przycisk przełączania utworów (następny/poprzedni). O statusie połączenia Bluetooth i o stanie naładowania baterii informują 2 diody led.

źródło i zdjęcia: Grohe