Nie pijesz zdrowych soków z warzyw i owoców, bo brak Ci czasu, miejsca w kuchni, fachowej wiedzy o żywieniu... Wszystkie te wymówki przestają brzmieć wiarygodnie, odkąd pojawiła się nowa wyciskarka do soków Philips Advance...

Wyciska z warzyw i owoców 90% substancji odżywczych - szybko i prosto, bez uciążliwych przygotowań i mozolnego sprzątania. Nowa wyciskarka Philips Avance dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oszczędza twój czas i pomaga przygotować smaczne i zdrowe soki. Tak łatwo, że będzie Ci się chciało robić to co dnia!

Świeże owoce, warzywa i nasiona kryją w sobie ogromne bogactwo cennych substancji odżywczych. Nowa wyciskarka do spokówPhilips Avance wyciśnie je do ostatniej kropli, tak aby nic się nie zmarnowało. Jak to się dzieje? Najpierw składniki zostają rozdrobnione z wykorzystaniem technologii MicroMasticating, potem upchnięte do komory tłoczącej, gdzie pod wpływem wysokiego ciśnienia z wnętrza każdej komórki wyciskane są witaminy, mikro i makro elementy i błonnik.

Niewielkie, ale mocne tłoki ślimakowe pozwalają wycisnąć aż 90% zawartości owoców, warzyw czy nawet ziół czy orzechów! Możemy więc delektować się pełnią ich smaku, nie tracąc nic z wartości odżywczych. Aby oszczędzać twój czas i nie marnować soku, wyciskarka ma funkcję wstępnego czyszczenia, dzięki której sok wyciskany jest do ostatniej kropli, a jednocześnie czyszczone jest wnętrze urządzenia.

Co więcej, ponieważ wyciskarka Philips wykorzystuje unikatową technologię bez sitka, a jej części nie mają ostrych krawędzi, wystarczy je spłukać pod bieżącą wodą. Bez konieczności szorowania, czyszczenia czy przetykania. To tzw. funkcja QuickClean - całą wyciskarkę umyjesz w 1 minutę!

Ażeby oszczędzić nam sprzątania kuchni, wyciskarka ma blokadę kapania - wystarczy nacisnąć przycisk, by mieć pewność, że blat się nie pobrudzi.

Tych, którzy obawiają się, że domowe soki szybko się im znudzą, do wyciskarki Philips Avance przekona dołączona obszerna książka z przepisami. Znajdziemy w niej szczegółowe informacje na temat składników odżywczych i receptury na wiele smacznych napojów według przepisów z różnych stron świata.

Wiadomo, że jedna z najczęstszych wątpliwości przy kupnie kolejnego sprzętu kuchennego jest: a gdzie ja to postawię?! Dlatego nowa wyciskarka Philips Avance została tak zaprojektowana, by zajmować jak najmniej miejsca na kuchennym blacie - ma tylko 11 cm szerokości! Natomiast wszystkie zdejmowane elementy można przechowywać w pojemniku na miąższ.

Wyciskarki do soku Philips z kolekcji Avance będą dostępne w sprzedaży od listopada 2015 roku. Rekomendowane ceny detaliczne wynoszą:

  • HR1859/80 -  kolor biały, jeden filtr - jedna konsystencja soku, pojemnik na sok, książka z 20 przepisami - 1259 zł,
  • HR1869/70 - kolor czarny, dwa filtry - dwie konsystencje soku, książka z 20 przepisami - 1349 zł,
  • HR1897/30 - kolor srebrny, dwa filtry - dwie konsystencje soku, pojemnik na sok, książka z 40 przepisami - 1479 zł.

źródło i zdjęcia: Philips