Elegancka prostota i dbałość o detale są ponadczasowe - i w modzie, i we wnętrzach. Znakomitym przykładem są nowoczesne dywany sygnowane logo domu mody Calvin Klein, które pojawiły się w sklepach Komfort. Teraz można je kupić po okazyjnych cenach!

Prostota formy, znakomita jakość wykonania i dbałość o detale – tak najkrócej opisać można styl domu mody Calvin Klein. Odnajdziemy go również w kolekcji nowoczesnych dywanów sygnowanych logo marki.

Calvin Klein to kolejna z prestiżowych marek modowych, które rozszerzyły ofertę o produkty wnętrzarskie. Marka stworzyła kolekcję nowoczesnych dywanów, którą po raz kolejny udowodniła, że zarówno w modzie, jak i w designie użytkowym, mniej często znaczy więcej.

Dywany Calvin Klein urzekają minimalistycznym wzornictwem, oszczędną kolorystyką oraz bardzo wysoką jakością wykonania. Wykonane są z naturalnej wełny, juty lub poliestru. Utrzymane są przede wszystkim w neutralnych odcieniach szarości i beżu, które w niektórych modelach przełamuje dodatek niebieskiego, żółtego, czerni i bieli. Wyjątkiem są eleganckie dywany w kolorze ciemnego turkusu czy winnej czerwieni. Dywany Calvin Klein dostępne są w kilku rozmiarach oraz szerokim wyborze wzorów - od gładkich, przez modne pasy po cieniowania nawiązujące do stylu vintage.

Wyłącznym dystrybutorem dywanów Calvin Klein w Polsce jest sieć sklepów Komfort, która wybrane modele oferuje obecnie w bardzo atrakcyjnych, obniżonych cenach. Promocyjne ceny wynoszą od 299 złotych za sztukę (przy cenie regularnej 699 zł)! Dywany kupić można również w sklepie internetowym Komfort. Na stronie można również na bieżąco sprawdzać dostępność dywanów w sklepach stacjonarnych na terenie całego kraju.

źródło i zdjęcia: Komfort