We współczesnych aranżacjach wnętrz walory estetyczne odgrywają równie istotną rolę co doskonałe parametry techniczne i jakość. Elektroinstalacyjne listwy przypodłogowe tehalit.SL firmy Hager Polo zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Wykańczając wnętrza, oczekujemy, że wszelkie rozwiązania techniczne uda się wdrożyć w sposób estetyczny, niezakłócający wizji projektanta. To ważne zwłaszcza w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Urządzone z niezwykłą dbałością o detale muszą jednocześnie spełniać wyśrubowane kryteria dotyczące bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Elektroinstalacyjne listwy przypodłogowe tehalit.SL firmy Hager zaprojektowano właśnie z myślą o takich sytuacjach. Listwy zapewniają ochronę przewodów elektrycznych i pomagają funkcjonalnie zaprojektować instalację, a jednocześnie stanowią ciekawy, estetyczny akcent aranżacyjny.

Listwy Hager - i żadnych kabli na widoku 

Innowacyjny system listew przypodłogowych tehalit.SL przeznaczony jest do prowadzenia okablowania połączeń 230 V oraz linii danych. Modułowa budowa pozwala na funkcjonalne i ergonomiczne dopasowanie instalacji do potrzeb użytkowników i cech pomieszczenia, takich jak wszelkie nierówności, załamania czy kąty.

Wysoka odporność i wytrzymałość kanałów tehalit.SL gwarantuje ochronę przewodów elektrycznych zarówno w mieszkaniach, jak i w obiektach użyteczności publicznej.

Instalacja listew jest szybka i prosta dzięki dokręcaniu na ¼ obrotu, dostępności elementów o różnych wymiarach funkcjach oraz regulowanym kątom wewnętrznym i zewnętrznym. Poza tym mamy szeroki wybór kolorów kolorów i możliwości wykończenia listew, więc perfekcyjne dopasowanie do wystroju wnętrza nie będzie problemem.

Listwy tehalit.SL oferowane są w wielu wariantach kolorystycznych i w wersjach dopasowanych do różnych rodzajów wykończeń podłóg oraz ścian. Do wyboru mamy listwy o wysokości 55 mm, 80 mm lub 115 mm z pokrywami w kolorach: białym, czarnym, aluminium, buk, klon, wiśnia oraz dąb. W ofercie firmy Hager znajdują się ponadto listwy przypodłogowe PVC z miękką uszczelką oraz z listwą dywanową, co pozwala na spójne i niemal niezauważalne prowadzenie przewodów w przestrzeniach biurowych i użyteczności publicznej.

Z kolei efektowne listwy z wężami świetlnymi LED o barwie białej lub niebieskiej zastosowane jako oświetlenie dzienne zapewnią bezpieczeństwo w pozbawionych naturalnego światła korytarzach.

Uzupełnieniem listew przypodłogowych o wysokości 80 mm jest element, pozwalający na szybki i bezpieczny montaż gniazd systo. Dodatkowo koryta tehalit.SL są kompatybilne z osprzętem Berker B.Kwadrat, co oznacza niemal nieograniczone możliwości kompozycyjne.

źródło i zdjęcia: Hager Polo