Kursy projektowania wnętrz CREATORA tradycyjnie już kończy konkurs na najlepszy projekt. Laureatkami edycji jesień-zima 2015 zostały: Izabela Hula-Milanowska, Paulina Zyguła i  Jowita Barandziak Gratulujemy!

Patronat Czas na WnętrzeNajlepszy projekt na warszawskiej edycji kursu projektowania wnętrz CREATOR stworzyła Izabela Hula-Milanowska, z wykształcenia inżynier budownictwa, z zamiłowania projektant wnętrz. Do tej pory projektowała głównie łazienki w rodzinnej firmie w Gołdapi, gdzie mieszka. Spełniona mama 8-letniej Julii i 12-letniego Dominika.

- Projektowanie wnętrz jest moją pasją i sposobem na spełnienie marzeń. Obecnie wraz z kolegą (również absolwentem CREATORA) zamierzamy otworzyć własną firmę Interior Design w Gołdapi - zdradza swoje plany Izabela.

Izabela Hula-Milanowska - projekt wnętrza Izabela Hula-Milanowska - projektantka

Na krakowskiej edycji kursu najlepszy projekt stworzyła Paulina Zyguła. - Pasja znalazła mnie sama. Od zawsze przeglądałam katalogi wnętrzarskie, obserwowałam trendy, wyobrażałam sobie projekty dla konkretnych sob. Jestem uważnym słuchaczem i dobrym obserwatorem, więc szybko wiem, w jakim wnętrzu ktoś się będzie dobrze czuł - twierdzi Paulina - Kierując się intuicją i poczuciem stylu, konsultowałam kilka projektów firmy Joshuagroup. Pozytywny feedback pchnął mnie na kurs w Creatorze, który usystematyzował moją wiedzę. Projekt konkursowy już od dawna był w mojej głowie, wystarczyło go tylko przelać na papier. Koncepcja powstała z myślą o Katowicach, więc wnętrze oddaje industrialny klimat miasta. Jednocześnie wizji przyświecał duch minimalizmu z kroplą stylu glamour. Motywem przewodnim są cztery ściany tematyczne z moich ulubionych materiałów: betonu, cegły, naturalnej roślinności i płyty OSB, a wisienką na torcie meble z epoki PRL-u.

Paulina Zyguła Paulina Zyguła - projekt wnętrza

Laureatką konkursu wieńczącego kurs projektowania wnętrz CREATOR w Gdyni została Jowita Barandziak. - Jestem edukatorem żywieniowym. Dbam o to, by poprzez promocję prawidłowego żywienia wpływać na jakość życia ludzi. Razem z nimi projektuję zdrowie - zdradza projektantka. - Jestem również pasjonatką indywidualnie dopasowanych pomieszczeń, produktów odpowiadających na potrzeby konkretnej osoby. Myślę, że aranżując wnętrza, będę mogła, również tym działaniem, wpłynąć na komfort życia współpracujących ze mną osób. Jestem ciekawa, co uzyskam, łącząc te dwa działania.

Projekt wnętrza - Jowita Barandziak Jowita Barandziak

Co wyróżnia kursy projektowania wnętrz CREATORa?

CREATOR jest Niepubliczną Placówką Oświatową, która prowadzi profesjonalne kursy stacjonarne, w formie wykładów (prezentacji multimedialnych) i interaktywnych zajęć warsztatowych (ćwiczeń praktycznych). Każdy z kursantów ma możliwość zdobycia wiedzy od podstaw i w pełni przygotować się do zawodu stylisty, dekoratora lub projektanta wnętrz.

Kluczowe atuty CREATORA to:

- 10 lat doświadczenia w branży wnętrzarskiej,

- absolwenci otrzymują certyfikat ukończenia kursu w formie świadectwa MEN,

- wykładowcy to wykwalifikowana kadra, pracownicy naukowi, a przede wszystkim praktycy,

- pierwsi i jedyni w Polsce opracowali autorską formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym.

Informacje o terminach kursów na stronie www.creator.net.pl. Zgłoszenia przyjmuje Małgorzata Stawińska - biuro@creator.net.pl, tel. 504 222 373. Dodatkowych informacji udziela Olga Kisiel-Konopka - olga@olgakk.pl, tel. 882 444 811.

źródło i zdjęcia: CREATOR