Grupa Tubądzin nawiązała współpracę z Dorotą Koziarą - znakomitą projektantką, artystką i architektką wnętrz, architektów wnętrz. Jeszcze w tym roku trafi na rynek zaprojektowana przez nią i sygnowana jej nazwiskiem nowa linia produktów Grupy Tubądzin.

Dorota Koziara jest ekspertem w dziedzinie wzornictwa - wspiera swoją wiedzą instytucje państwowe i firmy. Przez 10 lat współpracowała z Alessandro Mendinim i Atelier Mendini w Mediolanie. Do swoich najważniejszych projektów wnętrz zalicza salony Alessi, Swatch, Byblos Art Hotel Villa Amista, dom Fransa Haksa w Amsterdamie. Dotychczas kooperowała z takimi firmami jak m.in.: Venini, Fiorucci, Hermes, Luxo, Kronopol, Swarovski, Comforty czy Christian Dior. Dorota Koziara do tematów projektowania podchodzi szeroko, będąc projektantem zajmuje się też promocją designu, strategią rozwoju firm poprzez design oraz krytyką designu. Od lat jest też kuratorem i organizatorem wystaw promujących design na arenie międzynarodowej

- Nawiązanie współpracy z Dorotą Koziarą, wybitną postacią światowego designu, jest ważnym elementem naszej strategii rozwoju - mówi Mirosław Jędrzejczyk, Prezes Zarządu Grupy Tubądzin. - Jesteśmy przekonani, że ta kooperacja przyniesie znakomite efekty zarówno wizerunkowe, jak i sprzedażowe.

Oprócz współtworzenia nowej kolekcji z Grupą Tubądzin, Dorota Koziara, została także ambasadorką projektu Tubądzin Design Awards. To cykl spotkań i konkursów wspierający rodzimy design pod hasłem "inspirują nas najlepsi". 

źródło i zdjęcia: Grupa Tubądzin