Aby pozbyć się z pościeli bakterii i roztoczy możemy - jak robiły to nasze babcie - wywiesić ją na balkonie w mroźny dzień. Marka Wendre proponuje bardziej innowacyjny sposób na utrzymanie higieny - kołdry i poduszki Antibacterial.

Dobrze wiedzieć, że kołdra jest świeża i czysta. Jeszcze lepiej to poczuć. Dlatego Wendre wprowadza do swojej oferty antybakteryjną kołdrę i poduszkę Antibacterial z zaawansowaną technologią Antibat™.

Choć nie są w nim mile widziane, nasze łóżko jest dla bakterii i roztoczy wymarzonym siedliskiem. Pościel Antibacterial powstała po to, byśmy mogli spać spokojnie, zdrowo i higienicznie. Kołdra i poduszka mają innowacyjne wypełnienie Antibact™ - z włókna poliestrowego z domieszką silikonu i substancji antybakteryjnej - które nie tyko przeciwdziała namnażaniu się bakterii, lecz również sprawia, że pościel jest niezwykle miękka i puszysta.

Poszycia kołdry i poduszki Antibacterial wykonano z oddychającej tkaniny syntetycznej, która doskonale filtruje powietrze. Mikrofibra, bo o niej mowa, jest niezwykle trwała i odporna na spieranie, nawet przy wielokrotnym praniu. Dodatkowo, tkanina jest elastyczna i przyjemna w dotyku, jak jedwab czy satyna.

Działanie antybakteryjne i wysoka jakość pościeli Antibacterial zostały potwierdzone przez niemiecki Instytut Badawczy Hohenstein. Kołdry i poduszki z wypełnieniem z włókien Antibact™ są w sprzedaży od 11 stycznia 2016 r.

źródło i zdjęcia: Wendre