Wprawdzie trendy wnętrzarskie nieustannie się zmieniają, ale są rzeczy, które nigdy nie wychodzą z mody. Do takich evergreenów z pewnością należą białe meble łazienkowe. Od czwartku 14 kwietnia 2016 r. cały ich zestaw możesz kupić w Lidlu.

Jeśli więc planujesz odświeżyć łazienkę, postaw na uniwersalne rozwiązania, które będą funkcjonalne i estetyczne nawet za kilka lat - w końcu mebli nie kupuje się co sezon. Białe szafki łazienkowe nie tylko nie przytłoczą wnętrza (w większości mieszkań łazienka to najmniejsze pomieszczenie), lecz jeszcze pomieszczą kosmetyki, ręczniki, środki czystości inne łazienkowe akcesoria. Dzięki w łazience zapanuje porządek, dzięki czemu wnętrze wyda się bardziej przestronne. Poza tym białe meble będą znakomicie komponowały się zarówno z jasną, jak i z ciemną podłogą i ścianami, będąc świetną bazą, która pozwoli zmieniać aranżację łazienki przy użyciu akcesoriów.

Wybierając meble łazienkowe, trzeba zwrócić uwagę na jakość materiału, a zwłaszcza na jego wodoodporność. Szafki dostępne w Lidlu pokryte są powłoką z żywicy melaminowej - odpornej na wilgoć i zarysowania.

Meble łazienkowe to przede wszystkim szafka pod umywalkę. Ta dostępna w Lidlu ma wycięcie na  syfon, które pasuje do standardowych umywalek. W łazience nie może zabraknąć lustra, ale aby stworzyć jeszcze więcej przestrzeni do przechowywania, zamiast płaskiej tafli mamy szafkę z lustrem, a w jej wnętrzu 2 szklane półki - w sam raz na kosmetyki, z których korzystamy o poranku. Takie sprytne rozwiązania 2 w 1 pozwalają na funkcjonalne urządzenie łazienki, bez ryzyka jej zagracenia.

W kolekcji mebli łazienkowych Lidla dostępna jest też szafka-słupek (szer. 37 cm, wys. 182 cm), która zmieści się w każdej łazience. Wygodne korzystania z niej zapewniają lekkobieżna szuflada z  wyciąganym mechanizmem, 3  półki o regulowanej wysokości oraz drzwiczki, które można zamontować z prawej lub lewej strony. Zabezpieczone nóżki nie porysują Twojej podłogi.

Wszystkie meble łazienkowe z Lidla (oprócz szafki z lustrem) mają białe fronty, lakierowane na wysoki połysk, z eleganckim reliefowym panelem. To bardzo modne obecnie połączenie, które znakomicie sprawdzi się zarówno w klasycznej, jak i w nowoczesnej łazience.

Meble łazienkowe znajdziemy we  wszystkich sklepach Lidl od czwartku 14 kwietnia. W kolekcji są dostępne:

  • szafka-słupek, szer. ok. 37 cm, gł. 31 cm, wys. 182 cm, cena 249 zł,
  • szafka z lustrem, szer 60 cm, gł. 19 cm, wys. 70,3 cm, cena - 149 zł,
  • szafka wisząca, szer. 37 cm, gł. 23 cm, wys. 77 cm, cena 149 zł,
  • szafka stojąca, wys. 37 cm, gł. 31 cm, wys. 79 cm, cena 149 zł, 
  • szafka pod umywalkę, szer. 60  cm, gł. 34 cm, wys. 56, cena 179 zł.

źródło i zdjęcia: Lidl