Popularne linie ceramiki łazienkowej Opoczna są już dostępne w wersji bezkołnierzowej. To większa wygoda i higiena!

Tradycyjny kształt miski WC z kołnierzem nie był doskonały - dokładne wyczyszczenie przestrzeni pod obrzeżem było kłopotliwe i wymagało użycia silnych detergentów. Tak więc pojawienie się sedesów i bidetów bez kołnierza to duży postęp w dziedzinie utrzymania higieny w domu. Do grona producentów, którzy oferują taką nowoczesna ceramikę łazienkową, dołączyło właśnie Opoczno. Trzy najbardziej popularne linie ceramiki tej marki są już dostępne w nowej bezkołnierzowej wersji CleanOn!

Czysta innowacja - CleanOn

Opoczno wprowadziło technologię CleanOn do trzech serii ceramiki. Dzięki temu pozbawiona wewnętrznego kołnierza ceramicznego powierzchnia WC stała się łatwiejsza do utrzymania w czystości, co w łazience jest dla wszystkich kwestią priorytetową. Usunięcie z wnętrza toalety kołnierza wymagało wprowadzenia nowatorskiego systemu spłukiwania, w którym strumień wody bardzo szybko i skutecznie obmywa wnętrze miski.

Perfect Clean - powłoka zapewniająca idealną czystość

Ceramikę Opoczno, zarówno WC, jak i umywalki, wzbogacono hydrofobową powłoką Perfect Clean, która zapobiega powstawaniu osadu z kamienia. Nie wszyscy wiedzą, że powierzchnia ceramiki jest tylko z pozoru idealnie gładka - pod mikroskopem ujrzymy zagłębienia, do których dostaje się trudny do usunięcia brud. Powłoka Perfect Clean minimalizuje porowatość powierzchni, dzięki czemu woda lepiej spływa, nie pozostawiając osadów.

Komfort i ekologia

Brak trudnych do wyczyszczenia zakamarków, które występują w standardowych miskach WC, ogromnie ułatwi nam sprzątanie. Wraz z bezkołnierzową ceramika łazienkową zyskujemy więc wygodę, ale korzysta na tym także środowisko. Nie ma bowiem już potrzeby używania specjalnie wyprofilowanych szczotek oraz silnych detergentów.

Nowe bezkołnierzowe muszle dostępne są w 3 dizajnerskich seriach Opoczna: Metropolitan, Urban Harmony i Street Fusion.

źródło i zdjęcia: Opoczno