Wydobyty z głębi schowka grill nosi wyraźne ślady poprzedniego sezonu? Nic nie szkodzi, czyścik Gosia pomoże przywrócić mu dawną... czystość.

Czyścik do grilla i rusztu to nowość marki Gosia na nadchodzący sezon. Niestraszny mu przypalony tłuszcz, zwęglone resztki jedzenia czy przypraw na ruszcie.

Nawet jeśli zapieczony brud na grillu nie poddał się litrom wylanego płynu do naczyń i drucianym szczotkom, nie wszystko stracone. Wypróbuj specjalny czyścik marki Gosia, który ściera brud niczym gumka ołówek!

Jego specjalna struktura dopasowuje się do metalowych prętów, dzięki czemu czyści je nie tylko z wierzchu, ale i od wewnętrznej strony. Szybko i bez użycia detergentów!

Czyścik do grilla i rusztu marki Gosia skutecznie usuwa przypalony tłuszcz. Doskonale przylega do powierzchni metalowych prętów i czyści nawet trudno dostępne zakamarki. Materiał, z którego zrobiony jest czyścik, wprawdzie zużywa się w trakcie pracy, a dzięki porowatej strukturze jest niezwykle skuteczny. A przy tym nie rysuje i nie niszczy czyszczonych powierzchni. Usuwa spaleniznę i trudny do usunięcia tłuszcz bez użycia detergentów - wystarczy woda.

Czyścika można używać wielokrotnie, nadaje się również doskonale do czyszczenia piekarników. A kosztuje zaledwie 5,99 zł. 

źródło i zdjęcie: Politan