2 sekundy, 1 naciśnięcie, 0 problemów - tak wygląda nastawianie prania w pralce Innex. Prościej  już się nie da! Jeśli pierzesz codziennie, po co komplikować sobie życie?

Wciąż zabiegani, lubimy oszczędzać - czas, pieniądze i wysiłek. Nowa pralka Innex daje nam ku temu wiele sposobności. Przycisk Push & Wash pozwala wstawić pranie w zaledwie... 2 sekundy. Wystarczy go wcisnąć, by uruchomic trwający tylko 45 minut program, który w temperaturze 30° usuwa ponad 20 najczęściej występujących na ubraniach plam, m.in. te z jedzenia, tłuszczu, wina i kawy. Wystarczy kliknąć, by po niecałej godzinie mieć czyste ubrania.

Dla tych, którzy chcą oszczędzać energię i pieniądze, powstał program co Cycle. Wysoce efektywnym programom Eko 30°C pozwala prać bawełnę, syntetyczne i delikatne materiały oraz kolorowe tkaniny w niższej temperaturze, gwarantując takie same efekty jak przy 40°C. Dzięki temu oszczędzamy prąd i płacimy niższe rachunki - idealne, jeśli pierzemy codziennie.

Pralka Innex ma pełen zestaw programów o niskich temperaturach, które dają doskonałe rezultaty prania w nie więcej niż 100 minut. Jeśli natomiast zależy ci na czasie, dostępny jest program Szybkie Pranie, trwający zaledwie pół godziny.

Innex - skuteczność i energooszczędność

Pralka Innex to flagowy produkt marki Indesit, jeśli chodzi o efektywność energetyczną. Jej najlepsze modele osiągają o 10 procent większą wydajność niż inne produkty o klasie A+++. Poza tym ma szereg unikalnych zalet:

  • czujnik Water Balance - optymalizuje zużycie wody, jednocześnie oszczędzając również energię potrzebną do jej nagrzania,
  • silnik bezszczotkowy - jest energooszczędny i redukuje wibracje bębna, nawet podczas wirowania, aby zminimalizować hałas wytwarzany przez pralkę,
  • ergonomiczny design - zapewnia wygodną, intuicyjną i szybką obsługę pralki Innex,
  • pojemność do 8 kg wsadu i jedne z największych na rynku drzwiczki.

Innex - pralka kolorowa

Przyzwyczailiśmy się, że pralki są białe, ale przecież tak być nie musi. Pralki Innex możemy kupić w 4 kolorach: białą, srebrną, czarną i czerwoną. Do wyboru, do koloru!

źródło i zdjęcia: Indesit