Quick-Step wprowadza 2 nowe kolekcje podłóg: parkietów Massimo i laminatów Majestic. W obu liniach panele są wyjątkowo długie i szerokie, czym nadają wnętrzu luksusowy sznyt i zwykłe mieszkanie zmieniają w wytworny apartament!

Najnowsze kolekcje laminatów i parkietów Quick-Step wprowadzą do wnętrz odrobinę przepychu. Massimo to kolekcja podłóg drewnianych. Natomiast podłoga laminowana Majestic wiernie oddaje wygląd naturalnego drewna, a jest łatwiejsza w utrzymaniu. W obu kolekcjach znajdziemy deski o wyjątkowo dużych rozmiarach.

- Massimo i Majestic to najpiękniejsze, najbardziej luksusowe parkiety i podłogi laminowane Quick-Step, jakie kiedykolwiek wypuściliśmy na rynek - zapewnia Oke Nollet, dyrektor artystyczna firmy.

Parkiety Massimo w 4 kolorach

Kolekcję Massimo Quick-Stepu wyróżnia naturalne współgranie kolorów i wyczuwalna pod palcami faktura drewna - sęki nadają jej rustykalny styl. Ciemnobrązowy Chocolate i ciepłoszara Winter Storm dzięki zastosowaniu matowego oleju wyglądają najbardziej surowo. Ziarnistość drewna nie została zbyt mocno zaakcentowana, tak by zachowało swój delikatny, rzemieślniczy wygląd.

Jasnobeżowy Frozen i ciepłobrązowy Cappuccino Blonde są wykończone matowym lakierem, dzięki czemu parkiet jest odporny na zarysowania i plamy. Oba zostały poddane głębokiemu szczotkowaniu, które akcentuje ziarnistość drewna i wydobywa jego fakturę.

Ceny parkietów Massimo - 369,00 zł/m² (niezależnie od koloru). Wymiary deski: 240 cm długości, 24 cm szerokości.

Laminaty Majestic w 10 kolorach

Laminowane podłogi z linii Majestic łączą najlepsze cechy podłóg drewnianych i laminowanych. Nie tylko wiernie oddają wygląd podłogi dębowej, lecz również do złudzenia przypominają ją w dotyku. Mimo to mają wszystkie zalety najnowszej generacji podłóg laminowanych - są odporne na wodę i zarysowania, tak że nadają się nawet do kuchni i łazienek.

Dziesięć kolorów daje szeroki wachlarz możliwości: od aranżacji w stylu vintage czy rustykalnym aż po nowoczesny minimalizm czy industrial. Szczególnie efektownym dekorem z tej kolekcji jest Desert Oak Brushed in Dark Brown - ten ciepły, ciemny brąz zapowiada się na prawdziwy hit. Jest kontrreakcją na wzornictwo rodem ze Skandynawii, gdzie prym wiodą białe i jasne pastelowe odcienie. Ciemny kolor wnosi do domu szyk, tworzy przytulną i intymną atmosferę. Idealnie prezentuje się z elementami wystroju wnętrz w ciemnych barwach.

Wymiary panelu Majestic to 205 cm x 24 cm.

źródło i zdjęcia: Quick-Step