Znakiem rozpoznawczym marki ZAJC jest nowoczesny styl. Kuchnie projektowane są na bazie prostych form i stonowanej palety wykończeń, odpowiadającej panującym trendom. Poznańska firma przede wszystkim stawia na dostarczanie rozwiązań, które w pełni odpowiadają oczekiwaniom użytkowników.

Widoczna na zdjęciach kompozycja wykonana została na indywidualne zamówienie. Dzięki zastosowanym materiałom kuchnia estetycznie łączy się z salonem, a meble idealnie dopasowane są do układu pomieszania. Wysoka zabudowa podzielona jest na dwie niezależne części. Większa, wyposażona w listwowe uchwyty, mieści szafę z drzwiami kieszeniowymi, cargo oraz urządzania AGD. Mniejsza z kolei jest witryną na zastawę i szkło.

W meblu zamontowana również została winiarka. Jej wymiar powtarzany jest przez układ drzwi witryny, co wprowadza elegancki rytm geometrycznych podziałów. Wysokie meble wykończone są białym matowym lakierem. W wyspie zastosowano szary konglomerat, którym pokryty jest blat i cześć boków. Natomiast dębowy fornir pojawia się na frontach elektrycznie otwieranych szuflad.