W projekcie przestrzeni kuchni ważna jest nie tylko ergonomia, ale także urządzenia, które zapewnią użytkownikom najwyższy komfort podczas gotowania. Firma Miele wprowadziła do oferty nowe płyty elektryczne z serii KM 65XX, które są nie tylko estetyczne, ale także niezwykle funkcjonalne.

Płyty elektryczne marki Miele to doskonały wybór dla osób ceniących sobie w kuchni funkcjonalność, ergonomię i elegancję. Najnowsze płyty z serii KM 65XX różnią się od siebie rodzajem sterowania, wielkością oraz konfiguracją stref grzejnych, dzięki czemu możemy wybrać taką, która najlepiej spełni nasze oczekiwania pod względem preferencji kulinarnych oraz możliwości aranżacji przestrzeni kuchennej.

W ofercie Miele znajdziemy płyty z 4 strefami grzejnymi, wyposażone w komfortowe funkcje czasowe (Timer i Minutnik), czy niezwykle przydatną funkcję Stop&Go, dzięki której za jednym naciśnięciem możemy zredukować poziom mocy wszystkich stref grzejnych na 1 i bez obaw pozostawić przygotowywane potrawy bez nadzoru.

Użytkownikom, którym zależy na oszczędności czasu spędzonego w kuchni, firma Miele oferuje modele wyposażone w ekskluzywną technologię ExtraSpeed (modele KM 6540 FR, KM 6542 FL, KM 6565 FR). Dzięki inteligentnemu zaprogramowaniu, wyższej mocy grzałek i czułej kontroli temperatury gotowanie na tej strefie pozwala zaoszczędzić aż do 35% czasu w porównaniu z płytą sprzed 15 lat.

Seria płyt KM 65XX to także możliwość wyboru dogodnego sposobu sterowania urządzeniem. Firma Miele oferuje najprostsze sterowanie EasySelect (model KM 6520 FR), intuicyjne - ComfortSelect (w modelu KM 6540 FR i KM 6542 FL), które umożliwia szybki wybór za pomocą szeregu liczb, aż do najbardziej zaawansowanego sposobu sterowania SmartSelect w najwyższym modelu - KM 6565 FR, pozwalającego na szybki i intuicyjny wybór poziomów mocy i czasów bezpośrednio dla każdej strefy grzejnej, sprawiając, że obsługa płyty jest wyjątkowo prosta i wygodna.

W płytach elektrycznych Miele znajdziemy także dodatkowe udogodnienia (w zależności od wybranego modelu) takie jak: funkcja Con@ctivity 3.0, która umożliwia komunikację płyty z wyciągiem w technologii WiFi, funkcja Utrzymywania ciepła, która za pomocą inteligentnej kontroli temperatury dna garnka pozwala utrzymywać potrawy w cieple bez ryzyka przypalenia oraz funkcja Recall, która w razie przypadkowego wyłączenia płyty zapamiętuje jej ustawienia.

W ofercie płyt elektrycznych Miele każdy użytkownik znajdzie dla siebie odpowiedni model, zapewniający mu maksymalny komfort użytkowania i gwarantujący sprawne przygotowanie pysznych dań.

Cennik płyt elektrycznych:

Cena płyty KM 6520 FR - 2990 zł brutto
Cena płyty KM 6540 FR - 3990 zł brutto
Cena płyty KM 6542 FL - 4990 zł brutto
Cena płyty KM 6565 FR - 7490 zł brutto