Empik.com przygotował na facebookowym profilu świąteczny konkurs dla swoich klientów. Nagrodą główną jest spotkanie z Dorotą Szelągowską - projektantką wnętrz znaną z popularnych programów telewizyjnych.

Projektantka i dziennikarka telewizyjna Dorota Szelągowska prowadzi popularne programy telewizyjne związane z tematyką aranżacji wnętrz m.in. Dorota Inspiruje i Domowe rewolucje. Zdobyła serca widzów dzięki pomysłowości, poczuciu humoru i wiedzy, podawanej w bardzo przystępny i "lekki" sposób. Empik.com przygotował na swoim facebookowym profilu prawdziwą gratkę dla fanów Doroty - konkurs, w którym można wygrać z nią spotkanie!

Aby zawalczyć o nagrodę główną, wystarczy w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage’u Empiku, wstawić zdjęcie ilustrujące wprowadzanie świątecznego nastroju do własnego mieszkania. Najlepsza odpowiedź zostanie nagrodzona dwuosobowym zaproszeniem na spotkanie z Dorotą Szelągowską w Warszawie. W jego trakcie projektantka udzieli porady związanej z aranżacją wnętrza zwycięzcy. Organizator pokryje koszty dojazdu osób spoza Warszawy.

Dodatkowo przyznanych zostanie 10 wyróżnień nagrodzonych zestawami z kolekcji Aroma Home & Dorota. Konkurs trwa od 28 listopada do 9 grudnia 2018 r. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 14 grudnia 2018 r.