W czwartek 22.11.2018 w Salonie Wnętrz My Honey Home przy ul. Stojałowskiego w Bielsku-Białej nastąpiło uroczyste otwarcie kolejnego piętra ekspozycji, gdzie zostały zaprezentowane nowości proponowane przez stylistki marki oraz eleganckie aranżacje znanej holenderskiej marki Eichholtz.

Trzeci showroom marki Eichholtz w Polsce

Jest to firma, która proponuje produkty bardzo wysokiej jakości, zgodne z najnowszymi trendami w designie wnętrz. Jej kolekcje spotykają się z uznaniem zarówno zwolenników klasyki jak i nowoczesnego stylu we wnętrzach.

Showroom marki Eichholtz w My Honey Home to trzeci w Polsce salon marki oraz jedyny na Ślasku. Aranżacje w salonie powstały we współpracy głównego stylisty marki Floriana Roozena oraz właścicielki salonu. Są bardzo stylowe i warte obejrzenia. W takich wnętrzach chce się pozostać na dłużej. Mają niebanalny charakter i niezwykły nastrój. Lampy, meble, dywany i wyjątkowe dekoracje tworzą harmonijne i bardzo stylowe kolekcje, które w poszczególnych aranżacjach robią eleganckie a zarazem bardzo harmonijne wrażenie.

Bielski rynek pełen wnętrzarskich inspiracji

Bielski rynek wystroju i dekoracji wnętrz zyskał kolejne bardzo ciekawe miejsce, pełne inspiracji, wysokiej jakości produktów oraz szerokiej gamy usług związanych z wystrojem wnętrz. Wart podkreślenia jest fakt, że bardzo ciekawa i różnorodna oferta salonu łączy się tutaj z wyjątkowo serdeczną i przyjazną atmosferą. Salon poleca wiele znanych i cenionych producentów, jednak oferta cenowa jest zróżnicowana każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

W My Honey Home rzeczywiście można się poczuć jak w miodowym domu, miło i przyjemnie. Coś specjalnego emanuje z tego miejsca, dobra energia, gościnność i serdeczność. Takie miejsca kochamy, do takich miejsc chętnie wracamy.

Liczne grono gości na otwarciu showroomu Eichholtz!

Na otwarcie Showroomu Eichholtz przybyło liczne grono gości, które podziwiało wyjątkowe, pełne elegancji i nastroju wnętrza. Prowadzącym event był znany prezenter Olivier Janiak, który skradł serca Gości pozytywną energią i otwartością. Gościem specjalnym wydarzenia był znany aktor i utalentowany wokalista Kacper Kuszewski, który oczarował wszystkich swoim głosem.

To był wyjątkowy wieczór, pełen inspirujących propozycji i aranżacji a jednocześnie bardzo gościnny, pełen serdeczności i fantastycznej atmosfery. Warto tutaj wstąpić, choćby na filiżankę pysznej kawy w Honey Bistro, bo miejsce jest naprawdę tworzone z ogromną pasją i zaangażowaniem a nade wszystko z wielką otwartością na ludzi, ich indywidualny styl i gust. Tutaj można spełnić swoje marzenia o wyjątkowym wnętrzu dla siebie - tutaj można poczuć się jak u siebie, bo to jest Home ……miodowy dom…….po prostu My Honey Home.