W nowo otwartym salonie o powierzchni niemal 700 m² zlokalizowanym przy ulicy Roździeńskiego 201 w Katowicach marka Vero prezentuje modele z najnowszej kolekcji mebli wypoczynkowych oraz znane i lubiane bestsellery. To największy salon firmowy Vero w Polsce, choć marka dostępna jest w ponad 100 salonach w kraju i blisko 50 za granicą. Nowy salon to także odsłona nowej kreacji marki, która od 20 lat łączy prawdziwy włoski design z lokalnym rzemiosłem. Twarzą marki i całej kampanii jest włoska projektantka Concetta Lauriero, z którą Vero współpracuje od lat.

Sam proces produkcji mebli Vero przebiega w polskiej fabryce z bogatymi tradycjami i doświadczeniem. Stąd też kampanii przyświeca hasło: MAESTRIA di SOFÀ. W tych krótkich słowach wyrażona jest cała filozofia marki, która łączy artyzm z biegłością rzemiosła, po to by oddać w ręce użytkownika mebel doskonały. 

„To, co w moich projektach jest najważniejsze – Twój zachwyt i Twoje uznanie” Concetta Lauriero, włoska projektantka mebli Vero

Marka Vero dostosowuje się do potrzeb i oczekiwań Klientów, oferując spersonalizowane meble na zamówienie. Mają one nowoczesną budowę modułową, a tapicerkę można wybrać wśród naturalnych, wysokogatunkowych skór oraz bogatej gamie tkanin w pełnej palecie barw. Dzięki temu ostateczny wygląd mebla zależy od indywidualnych potrzeb i gustów.