Pocztówkowe krajobrazy, stadion sportowy liczący 450 miejsc siedzących, dziewięciotorowe pole golfowe, baseny z dwupiętrową zjeżdżalnią wodną i panoramiczne okna z najlepszym widokiem na ocean na całym północno-wschodnim wybrzeżu - takimi atrakcjami cieszył się w swojej posiadłości sławny piosenkarz Justin Bieber. Jeden z najbardziej sfotografowanych i popularnych wśród celebrytów domów na Hawajach właśnie trafił na sprzedaż! 

Waterfalling Estate warta prawie 10 milionów dolarów!

Rezydencja Waterfalling Estate trafiła na nagłówki gazet plotkarskich w 2016 roku, kiedy to sam Justin Bieber wynajął dom na dwa tygodnie płacąc przy tym 10 000 dolarów za noc! W rezydencji zamieszkał nie tylko piosenkarz, ale również jego świta, w tym skąpo ubrane modelki w bikini, co przyniosło pożywkę licznym paparazzi. Ta wizyta przyniosła jednak Waterfalling Estate ogromną popularność, a dom stał się ulubionym miejscem celebrytów - nagrywano w nim amerykańskie edycje programów takich jak Love Island, Ex on the Beach oraz HGTV's Ultimate House Hunt.

Położony kilka mil na północ od Hilo dom liczy pięć sypialni, dziesięć łazienek i dwa główne apartamenty na trzecim piętrze. Główna część mieszkalna, w tym kuchnia szefa kuchni i jadalnia zachwyca spektakularnymi widokami na wodospad i ocean. Na poziomie basenów znajdują się dwa apartamenty gościnne, pokój gier, obszar medialny, dwa jacuzzi, sauna, prysznic, letnia kuchnia i jadalnia. Nieopodal usytuowano domek dla gości z jedną sypialnią, garaż na cztery samochody, lądowisko dla helikopterów oraz bar na świeżym powietrzu. Obecnie dom trafił na sprzedaż, a specjaliści wycenili go na 9,95 mln dolarów.

Źródło: https://toptenrealestatedeals.com