Nowojorskie Metropolitalne Muzeum Sztuki (MET) wchodzi do polskich domów dzięki współpracy z Samsungiem! Użytkownicy telewizora Samsung The Frame mają teraz dostęp do 38 wyjątkowych obrazów z kolekcji MET, które dotąd można było podziwiać jedynie w murach tego słynnego muzeum.

Samsung i MET łączą siły: sztuka wielkich mistrzów teraz w Twoim domu!

Samsung The Frame to nie tylko telewizor, ale również galeria sztuki w jednym. Dzięki partnerstwu z MET, użytkownicy mogą teraz podziwiać takie arcydzieła jak "Próba baletowa na scenie" Edgara Degasa, "Słonecznik" Vincenta Van Gogha, "Pokaz cyrkowy (Parade du Cirque)" Georgesa Seurata, "Martwa natura z jabłkami i pomarańczami" Paula Cézanne’a, czy "Jednorożec odpoczywający w ogrodzie" - średniowieczny gobelin o niezwykłej historii.

Ale to nie wszystko! W kolekcji znajdują się również starożytne artefakty, takie jak egipski amulet Oko Horusa, japońskie dzieła sztuki "Pod mostem Mannen w Fukagawa" Katsushiki Hokusaia oraz "Krótka ilustrowana biographia mnicha Nichirena: uciszanie wzburzonego morza w Tsunoda na wygnaniu na Wyspie Sado" Utagawy Kuniyoshiego.

Dla miłośników sztuki amerykańskiej dostępne jest również dzieło "Waszyngton przeprawia się przez rzekę Delaware" Emanuela Leutzego. Dzięki tak bogatej kolekcji, każdy miłośnik sztuki znajdzie coś dla siebie, niezależnie od swoich gustów i preferencji. 

Od Nowego Jorku do Twojego domu: Samsung The Frame prezentuje kolekcję MET!

Metropolitalne Muzeum Sztuki w Nowym Jorku, znane również jako MET, to jedno z najważniejszych i najbardziej renomowanych muzeów na świecie, gromadzące dzieła sztuki z całego globu. Założone w 1870 roku przez grupę amerykańskich obywateli, w tym biznesmenów, finansistów oraz wiodących artystów i myślicieli tamtych czasów, MET stało się symbolem kultury i edukacji artystycznej w Stanach Zjednoczonych.

Muzeum to gromadzi w swoich zbiorach dziesiątki tysięcy obiektów, które obejmują aż 5000 lat historii sztuki. Od starożytnych cywilizacji, przez średniowiecze, aż po współczesność - MET oferuje niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni. Muzeum mieści się w dwóch kultowych budynkach w Nowym Jorku - The Met Fifth Avenue oraz The Met Cloisters, które przyciągają miliony turystów każdego roku.

Dzięki współpracy z Samsungiem, wybrane arcydzieła z tej instytucji są teraz dostępne dla każdego posiadacza telewizora The Frame. To niesamowita okazja, by poczuć atmosferę MET w swoim własnym salonie, zanurzyć się w bogactwo kultury i historii oraz doświadczyć niezwykłej mocy sztuki.

Sztuka w jakości 4K

Oprócz kolekcji z MET, użytkownicy Samsung The Frame mają również dostęp do dzieł z innych słynnych muzeów, takich jak Luwr, muzeum Prado czy Tate Modern. Wszystkie obrazy wyświetlane są w jakości 4K, co pozwala na pełne doświadczenie ich piękna i detali.

Telewizor czy obraz?

Samsung The Frame to telewizor, który doskonale wpisuje się w każde wnętrze. Dzięki Matowej Powłoce Ekranu obrazy wyświetlane są bez odbić, a wymienne ramki pozwalają dostosować wygląd telewizora do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. 

Każdy obraz dostępny w kolekcji Samsung The Frame ma swoją historię. Dzięki temu użytkownicy nie tylko podziwiają piękno sztuki, ale również mogą zgłębiać wiedzę na temat artysty, okresu historycznego czy kontekstu powstania danego dzieła. To prawdziwa podróż w czasie, dostępna z poziomu własnego salonu.

Samsung The Frame to połączenie nowoczesnej technologii z tradycją. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, obrazy wyświetlane są z niesamowitą precyzją, odwzorowując każdy szczegół. To sprawia, że sztuka prezentowana jest w najwyższej jakości, dostarczając niezapomnianych wrażeń estetycznych.

Dzięki możliwości wyboru ramki oraz stylu wyświetlania obrazów, każdy użytkownik może dostosować Samsung The Frame do swojego indywidualnego stylu. Niezależnie od tego, czy preferujesz nowoczesność czy klasykę, ten telewizor doskonale wpisze się w Twoje wnętrze.

Samsung The Frame to nie tylko doskonałej jakości telewizor, ale również prawdziwa galeria sztuki w Twoim domu. Dzięki współpracy z Metropolitalnym Muzeum Sztuki, każdy miłośnik sztuki może cieszyć się wyjątkowymi dziełami bez wychodzenia z domu. To prawdziwa rewolucja w świecie technologii i sztuki, dostosowana do potrzeb współczesnego człowieka.