Firma Haier, która od 15 lat jest liderem rynku AGD, ogłosiła właśnie dwie nowe akcje promocyjne. Pierwsza z nich obejmuje szeroką gamę innowacyjnych urządzeń do kuchni, od piekarników po lodówki. Natomiast druga - dotyczy najnowszych pralek, pralko-suszarek i suszarek Haier z serii X11. Sprawdźmy, co możemy zyskać biorąc udział w promocjach.

Do 3 100 zł zwrotu za zakupy i 10 000 zł do wygrania

Jeśli chcesz wyposażyć kuchnię w wysokiej jakości sprzęt AGD, to nadarza się wspaniała okazja. Bieżąca promocja firmy Haier obejmuje szeroką gamę produktów, w tym: piekarniki, płyty kuchenne, okapy, kuchenki mikrofalowe, zmywarki, lodówki oraz pralki i suszarki do zabudowy. Wystarczy kupić co najmniej 2 urządzenia marki Haier biorące udział w promocji, podzielić się opinią na ich temat, a następnie zarejestrować zakup na stronie promocji. W zależności od wartości kupionego sprzętu można otrzymać nawet do 3100 zł zwrotu na konto. Dodatkowo biorąc udział w konkursie można wygrać aż 10 000 zł.

Produkty Haier - połączenie stylu, funkcjonalności i innowacji

Haier to marka, która słynie z nowoczesnego designu, funkcjonalnych rozwiązań oraz trwałości i niezawodności. Firma opatentowała wiele unikalnych technologii, które dbają o nasze bezpieczeństwo i ułatwiają codzienne życie.

Przykładem mogą być lodówki Haier wyposażone w technologie Fresher Techs®. Dzięki nim produkty dłużej zachowują świeżość i wartości odżywcze. Z kolei innowacyjna technologia ABT® usuwa z lodówki 99,99% bakterii, zapobiegając tworzeniu się pleśni i eliminując nieprzyjemne zapachy.

Gotowanie z Haier staje się prawdziwą przyjemnością. Dedykowane rozwiązania, takie jak Cook With Me, Preci Taste, Meat Probe, oraz setki smacznych przepisów dostępnych w wbudowanej książce kucharskiej lub aplikacji hOn, ułatwią nam kulinarne eksperymenty. Aplikacja pozwala również na zdalne sterowanie urządzeniami Haier.

Produkty Haier to idealne połączenie stylu, funkcjonalności i innowacji, które uświetnią każdą kuchnię i ułatwią codzienne życie.

Pachnące pranie z bonusem - kartą podarunkową Rituals o wartości 500 zł

Promocja Haier to idealna okazja, aby zadbać o swoje ubrania w wyjątkowy sposób. Pralki, pralko-suszarki i suszarki z serii X11 oferują rewolucyjną ochronę i pielęgnację, zapewniając świeżość i higienę tkanin na najwyższym poziomie.

Kupując co najmniej jeden produkt biorący udział w promocji, otrzymasz kartę podarunkową do Rituals o wartości 500 zł. Wystarczy dokonać zakupu, napisać opinię o produkcie i zarejestrować zakup na stronie promocji.

Dlaczego warto wybrać Haier X11?

  • Unikalna funkcja Ultra Fresh Air utrzymuje świeżość ubrań nawet przez 12 godzin po zakończeniu prania. Świeże powietrze wtłaczane do wnętrza pralki swobodnie cyrkuluje wewnątrz bębna, nadając ubraniom przyjemny zapach.
  • System antybakteryjny ABT® usuwa do 99,9% zarazków z szuflady na detergenty i kołnierza bębna, dbając o higienę prania.
  • Automatyczny system Smart Dual Spray oczyszcza pralkę po zakończeniu prania, usuwając resztki detergentów i innych zanieczyszczeń.
  • Najwyższy poziom automatyzacji wspieranej sztuczną inteligencją gwarantuje optymalną pielęgnację ubrań.
  • Program AI dobierze właściwy cykl prania lub suszenia, a funkcja autodozowania dostosuje ilość potrzebnych detergentów.

Promocja Haier na urządzenia kuchenne: piekarniki, płyty kuchenne, okapy, kuchenki mikrofalowe, zmywarki, lodówki i pralki oraz suszarki do zabudowy trwa od 14 maja do 7 lipca 2024 roku*.
Lista produktów objętych promocją oraz szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie: promocja-haier.pl/cashback-wygraj-10-tys-zl.

Promocja Haier na urządzenia z serii X11 trwa od 14 maja do 9 lipca 2024 roku*.
Szczegóły i regulamin promocji dostępne są na stronie: promocja-haier.pl/karta-podarunkowa.

*Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu zakończenia Akcji.