1) Kubek Pokal

Kubek Pokal, różowy. IKEA, Cena: 5.99 zł

2) Talerz dekoracyjny F&F HOME

Talerz dekoracyjny. TESCO F&F, Cena: 42.99 zł

3) Kurka Zośka kokoszka - akcesoria kuchenne w rustykalnym stylu

W skład kolekcji Kurka Zośka Kokoszka wchodzą naczynia emaliowane, kubki, porcelana, pojemniki, a także fartuszki czy rękawice - jednym słowem wszystko co potrzebne w kuchni! Dekoracja nawiązuje do staropolskich i folkowych tradycji, ciepłe kolory w połączeniu z kremem lub bielą naczynia dodadzą uroku każdemu wnętrzu.

4) Beże i brązy - aranżacja kuchni

Ponadczasowa kuchnia w kolorze cafe late, front matowy. Blat lakierowany na wysoki połysk.

5) Kompozyt kwarcowy w nowoczesnej kuchni

Kwarc to jeden z najbardziej powszechnych minerałów, jest składnikiem wielu skał magmowych (np. granitu), osadowych i metamorficznych, powstających w wyniku krystalizacji wapienno-magmowej. Występuje w stanie czystym lub jako domieszka, często w formie żył kwarcowych.

Dzięki twardości i odporności na kwasy kwarc znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie, również w produktach wymagających precyzji i wysokiej jakości. Konglomerat kwarcowy pozwala na tworzenie różnorodnych form, zapewnia wyjątkową twardość i wytrzymałość oraz daje możliwość powielania wzorów i kolorów. Ma to szczególne znaczenie przy planowaniu aranżacji kuchni.

Blat z materiału Siquartz - Arktyka. Wykonawca: Para-cor.

6) Kuchenka Falcon Classic 110

Rodzaj: gazowa

Wymiary: 110 x 60 x 90 cm

Opis: Elegancko wykończona kuchenka Classic ze stylizowanymi drzwiami i relingiem oferuje wszystko, czego można oczekiwać od tradycyjnej kuchenki. Płyta grzewcza z 5 palnikami wyposażona jest w elektryczny podgrzewacz i palnik wok ze specjalną nakładką. Kuchenka ma 2 obszerne piekarniki (67 l i 69 l), w tym jeden z elektronicznym programatorem, a także osobny grill elektryczny i szufladę. Dodatkowo handyrack (minipółka do przywieszenia na drzwiach w piekarniku). Falcon, Cena: 12 395.00 zł

7) Czajnik elektryczny TW 911P2 Porsche Design

Czajnik elektryczny TW 911P2 Porsche Design. Pojemność 1,5 l. Wykonany ze stali inox. Siemens Polska, Cena: 337.75 zł

8) Kuchenka Hotpoint H6GMH6AF C (X)

Rodzaj: gazowo-elektryczna

Wymiary: 60 x 60 x 85 cm

Opis: Technologia HD Cooking w kuchni gazowo-elektrycznej marki Hotpoint zapewnia najlepsze rezultaty gotowania przy niskim zużyciu energii. Wydajne palniki gazowe zapewniają nawet o 16% mniejsze zużycie gazu. Elektryczny programator, 6-stopniowe pokrętła i wmontowana w nie zapalarka umożliwiają wygodne uruchomienie palników i płynną regulację płomienia. Drzwi piekarnika wykonane są z pełnego szkła, co zwiększa widoczność wnętrza o 20%, a demontaż szyby nie wymaga narzędzi. Hotpoint-Ariston, Cena: 1699.00 zł

9) Trzy w jednym! Piekarnik Bosch ParaPlus z mikrofalą

Nowy piekarnik Serie | 8 marki Bosch - ParaPlus (HNG6764S1) łączy w sobie: piekarnik tradycyjny, parowy oraz kuchenkę mikrofalową. Od tej pory gotowaniem, pieczeniem i grillowaniem zajmuje się tylko jedno urządzenie. Funkcja PerfectChef sama dostosowuje właściwy rodzaj i czas grzania oraz idealną temperaturę. Aby przygotować dowolną potrawę wystarczy włożyć ją do piekarnika, wybrać odpowiedni tryb i wcisnąć "Start".

10) Funkcjonalne linoleum w kuchni

Wykładziny te uznawane są za najzdrowsze i najbardziej higieniczne. Są bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia i zarysowania.

Fot. otwierająca: TA9141985 / pixabay.com