Wykorzystaj ostatnie gorące letnie wieczory z nutką elegancji. TESCOMA ma dla Ciebie pomysły oraz nowe produkty, które zmienią letnie posiłki nie tylko w gastronomiczne, ale także estetyczne przeżycie. Akcesoria i gadżety marki TESCOMA możesz zamówić w sklepie internetowym lub kupić w jednym z salonów sprzedaży.

Aromat Prowansji w Twoim ogrodzie

Posiłki w ogrodzie zasługują na przepięknie zdobioną porcelanę. Co powiesz na pastelowe kwiaty na talerzach PROVENCE? Te romantyczne naczynia zostały wykonane z porcelany i przyciągają uwagę swym atrakcyjnym wzorem z motywem lawendy. Talerze z najnowszej linii są sprzedawane w zestawie 12 sztuk oraz osobno.

Taca z porcelany, ceramiki, tworzywa sztucznego? Wypróbuj łupek!

Po co serwować ulubione delikatesy na zwykłych naczyniach lub tacach, jeżeli można je wyeksponować w wyjątkowy sposób na luksusowych łupkowych płytach GrandCHEF? Te atrakcyjne płyty wyglądają reprezentatywnie i zostały wyposażone w unikatową warstwę ochronną, która wydłuża ich żywotność. Aby używało się ich jeszcze wygodniej, posiadają także antypoślizgowe nóżki.

Stylowe młynki, które staną się ozdobą stołu

Nie można też zapomnieć o przyprawianiu. Aby uzyskać świeżo zmielony pieprz czy sól dobrze zawsze mieć pod ręką wysokiej jakości, elegancki młynek. W ofercie Tescomy szczególnie warte uwagi są młynki z ceramicznym mechanizmem VIRGO WOOD w 3 wielkościach. Zostały wykonane z uszlachetnionego drzewa kauczukowca brazylijskiego, sprzedawane są z 2 krążkami do rozróżniania soli i pieprzu.

Po prostu GIORGIO

GIORGIO to najnowsza linia kieliszków i szklanek TESCOMY do wina i napojów. Zostały wykonane z przejrzystego kryształu i są kolejnym wysokiej jakości produktem słynnych czeskich hut szkła w asortymencie czeskiej marki. Mają oryginalny ponadczasowy design, a dzięki wysokiej jakości użytego szkła są wysoce odporne i można je myć w zmywarce.

Zapewni perfekcyjnie schłodzone białe i różowe wino, prosecco oraz szampan

Do letnich posiłków pasuje dobre wino. Jak zapewnić mu prawidłową temperaturę, kiedy lodówka jest daleko? Rozwiązaniem jest wiaderko do schładzania wina i szampana UNO VINO. Jest wystarczająco przestronne i posiada optymalny kształt do schładzania różnych rodzajów butelek. Napoje umieszczone w wiaderku chłodzącym UNO VINO napełnionym częściowo wodą i lodem wytrzymają dobrze schłodzone przez cały czas podawania.

Zostaw trochę na potem…

Co z napoczętą butelką, jeśli nie wypijesz całej jej zawartości? Jeśli w butelce z niedopitym winem wytworzysz ciśnienie, wino wytrzyma dłużej niż w przypadku przechowywania go tylko w zamkniętej butelce. I właśnie w tym celu mamy w ofercie pompkę próżniową. Dzięki niej powietrze zostaje odessane z butelki wina, a korek utrzymuje próżnię w butelce.

Więcej informacji na: www.tescoma.pl