Porcelana to niezbędny i jednocześnie estetyczny element wyposażenia każdej kuchni. Nic dziwnego, że często zestawy zbieramy latami, doszukując się rozmaicie eleganckich i nowoczesnych egzemplarzy, które finalnie dadzą nam komplet, o którym zawsze marzyliśmy. W kolekcjach porcelany Lubiana możesz kupować różnorodne elementy na sztuki. To Ty niejako decydujesz, jak zaprezentuje się Twoja ukochana zastawa. Dlaczego to dobry i ciekawy pomysł na wyposażenie każdej kuchni?

Lubiana na sztuki, dlaczego ta opcja będzie praktyczna dla Twojej kuchni?

Szukasz idealnej zastawy kuchennej i nie wiesz na jaką porcelanę się zdecydować? O ostatecznym wyborze będzie decydować cena, wielkość zastawy, dostępne produkty, ale nierzadko również indywidualne potrzeby. Wśród dostępnych serwisów porcelany nie zawsze znajdziesz jednak taki, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Aby skusić się na dobór indywidualnie skompletowanej porcelany warto sięgnąć po produkty marki Lubiana, która jako jedna z nielicznych na rynku, wprowadziła możliwość zakupu w stylu mix&match

Lubiana, kolekcja Rondo

Wyroby z Lubiany kupowane na sztuki to elastyczna forma doboru porcelany dla każdego, o indywidualnych preferencjach i potrzebach. Możesz kupić za każdym razem dokładnie tyle produktów, ile potrzebujesz. To ważne, bo w każdej kuchni zdarzają się nieoczekiwane wypadki, stłuczenia i zniszczenia poszczególnych elementów porcelany. Potrzebujesz dokupić tylko kubek? A może brakuje Ci talerza do pełnego zestawu? Nic straconego. Lubiana przygotowała się właśnie na taką opcję zakupu i spełnienie indywidualnych potrzeb klienta.

Lubiana, kolekcja Rondo

Marrakesz, Boss, Rondo - mieszaj kolekcje marki Lubiana dowolnie

Możliwość zakupu porcelany na sztuki to nie tylko świetny wariant wówczas, gdy trzeba skompletować solidną zastawę. W ten sposób można również mieszać indywidualne style poszczególnych kolekcji. W praktyce oznacza to, że mamy możliwość, by sięgnąć na przykład po orientalne kubki z kolekcji Marrakesz, cudownie malowane miseczki Boss i oryginalne talerze Rondo.

Lubiana, kolekcja Marrakesz

To Ty decydujesz, jaki zestaw odpowie Twoim indywidualnym potrzebom i zamiłowaniu do oryginalnej stylistyki. Nie wiesz, na jaką porcelanę na sztuki się zdecydować? Sprawdź koniecznie, tutaj: porcelana.pl

Lubiana, kolekcja Boss