Bardzo ciekawe i przystępne cenowo modele kuchni włoskich znajdziecie w DesArte Studio w Galerii Wnętrz Home Concept mieszczącej się na Ochocie. Filozofia, która przyświeca marce DesArte to demokratyzacja luksusu włoskiego design. Dlatego w oparciu o doskonałą znajomość rynku włoskiego, DesArte studio starannie wyselekcjonowało producentów kuchni, aby móc oferować produkt premium w cenie konkurującej z polskimi producentami i stolarzami.

Za kuchniami oferowanymi w DesArte studio stoi kilkadziesiąt lat doświadczenia oraz pasja, wiedza i zaangażowanie kolejnych pokoleń zarządzających rodzinną produkcją. Wzornictwo, gust, materiały i technologie zmieniają się na przestrzeni lat. Czas nie zmienia jednak potrzeby jakości, co sprawia, że włoskie produkty - z ich kreatywnością i niezawodnością - są wciąż wysoko cenione na całym świecie. Połączenie wiedzy i postępu technologicznego z niezmiennym entuzjazmem i rozumieniem potrzeb rynku w połączeniu z poczuciem świadomości ekologicznej gwarantują, wysoką jakość dla każdego.

Wymarzona kuchnia

W ofercie DesArte studio każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru mamy kilkadziesiąt modeli w szerokiej gamie konfiguracji i wykończeń. Uzupełnieniem oferty jest sprzęt AGD wyselekcjonowanych marek oraz produkty komplementarne - takie jak meble do jadalni czy oświetlenie.

Chcąc zaprojektować wymarzoną kuchnię można skorzystać z bezpłatnego wsparcia ekspertów DesArte studio - którzy przeprowadzą nas krok po kroku przez cały proces, a także przygotują projekt i wycenę.

Jeśli jednak myślimy o samodzielnym zaprojektowaniu kuchni, warto skorzystać z kilku wskazówek ekspertów DesArte studio.

O czym pamiętać przy projektowaniu Kuchni?

1. Zachowanie trójkąta roboczego, co sprawi, że poruszanie się w kuchni będzie niemal intuicyjne. W skład trójkąta roboczego wchodzą lodówka, zlew płyta grzewcza. Zachowanie odpowiedniej kolejności sprawi, że nasza kuchnia będzie bardziej ergonomiczna i praktyczna.

2. Warto wiedzieć, że najbardziej praktyczny zlew to zlew podwieszany, dzięki czemu wszystkie okruszki z blatu możemy bezproblemowo zmieść do zlewu. Trzeba jednak pamiętać, że taki zlew może być wykonany tylko w blacie kamiennym, ze spieku lub konglomeratu. Inne warianty blatu np: laminowany lub drewniany  wymagają kołnierza nakładkowego.

3. Jeśli często używamy piekarnika, to warto zaprojektować go na wysokości blatu, aby wyjmowanie pieczonych dań nie wymagało od nas częstego schylania się.

4. Kolejnym istotnym elementem jest odpowiednie doświetlenie blatu roboczego dodatkowym źródłem jak np: taśmy ledowe pod szafkami. Kąt padania takiego światła nie rzuca nam cienia na wykonywane przez nas czynności. 

5. Jeśli nie mamy ochoty często myć frontów kuchni, to warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonana będzie kuchnia. Szklane lub lakierowane na wysoki połysk kuchnie są trudniejsze w utrzymaniu czystości niż te, których fronty pokryte są matowymi lakierami wodnymi, wykonane z laminatu typu PET lub FENIX. Te ostatnie zapewnią nam na pewno dłuższą żywotność naszych mebli z powodu wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne.

6. Jeśli zwracamy uwagę na ekologię tak modną w ostatnim czasie to najlepszym rozwiązaniem będzie lakier wodny na bazie żywic, jest to lakier nietoksyczny w ogólnym pojęciu, jednocześnie uroku dodaje mu lekko perłowa struktura. Drugą opcją  jest materiał o nazwie PET-LASER, do którego produkcji są wykorzystywane zużyte butelki PET.

7. Bardzo przydatne jest także zaprojektowanie szuflad oraz systemów w narożnych szafkach, aby kuchnia była bardziej dostępna, funkcjonalna i maksymalnie dostosowana do naszych potrzeb.

O DesArte studio

W DesArte studio wierzymy, że tworzenie pięknych wnętrz to sztuka. Kompleksowo wyposażamy wnętrza w oparciu o szeroką ofertę włoskich kuchni i zabudów, mebli do salonu, jadalni, sypialni a także oświetlenia technicznego i dekoracyjnego, jak również tapet i dodatków uznanych włoskich producentów. Wychodzimy z założenia, że każdy zasługuje na jakość, dopracowane wzornictwo, piękno i funkcjonalność we wnętrzu, w którym żyje i pracuje. W DesArte studio każdy znajdzie coś dla siebie w wielu opcjach budżetowych. Na szczególną uwagę zasługują nasze kuchnie:

  • Jakość i design MADE IN ITALY
  • Bardzo konkurencyjne ceny od 25 000 zł W DesArte oferujemy kuchnie włoskie, które w dobie inflacji nie podniosły cen, a wręcz konkurują cenową z popularnymi producentami masowymi i polskimi stolarzami.
  • Ekspresowy termin realizacji - do 6 tygodni
  • Szeroki wybór spośród kilkudziesięciu modeli i mnogość konfiguracji oraz wykończeń
  • Sprawdzeni producenci z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży
  • Wyselekcjonowana oferta sprzętów AGD idealnie dopasowana do stylu kuchni
  • Darmowy wstępny projekt i wycena kuchni

Home Concept
Al. Jerozolimskie 185, Warszawa

Więcej informacji na: homeconcept.com.pl