Nowoczesne kolekcje w zimowej aranżacji to głębokie błękity, zielenie oraz oczywiście niezastąpiona biel wraz ze złotymi dodatkami. Porcelana w zimowej odsłonie, nadaje elegancji i spokoju naszym wnętrzom sprawiając, że zima wkracza do naszego domu w najpiękniejszy sposób. Porcelana staje się naszym łącznikiem ze sztuką użytkową. To piękno zapisane w każdym talerzu i filiżance, które przywodzą na myśl śnieżne pejzaże, wprowadzając do naszych domów niepowtarzalny klimat grudniowej, świątecznej atmosfery.

Stone Age Złoty Las - połączenie elegancji z naturą

Stone Age Złoty Las to przykład nowoczesnej porcelany w pięknej i eleganckiej świątecznej odsłonie. To bestsellerowa linia, której oryginalne wzornictwo czerpie z natury i zimowej aury. Zieleń połączona ze złotem dodaje klasy każdemu elementowi. Natomiast nieregularne kształty talerzy sprawiają, że kolekcja jest niezwykle nowoczesna. Zestaw Stone Age Złoty Las doskonale sprawdzi się podczas świątecznych spotkań, przenosząc nas w świat naturalnego piękna lasu i zimowej atmosfery.

Ankara Magiczna Noc - porcelana z płatkami śniegu

Ankara Magiczna Noc przenosi nas w czas zimowej, rześkiej nocy. Piękny głęboki odcień granatu i śnieżnobiałe zdobienia doskonale oddają świeżość i czystość śnieżnego pejzażu. Elementy na porcelanie w postaci płatków śniegu wprowadzają nas w magiczny, świąteczny czas. Nadają one naczyniom unikalny, artystyczny charakter. Elegancji całej kolekcji dodają złote zdobienia, obecne na każdym elemencie zastawy. Jest to przykład nowoczesnej porcelany, która wyróżnia się minimalistycznym wzornictwem. W kontekście zimowej aranżacji zyskuje nowy wymiar elegancji, wprowadzając do wnętrza powiew świeżości i lekkości.

Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana SA to ceniony producent porcelany. Firma nieustannie rozwija swoją ofertę, poszerzając asortyment swoich wyrobów. Bogata oferta porcelanowych naczyń oferowanych przez producenta obejmuje zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i gotowe kolekcje. Marka gwarantuje nie tylko wysoką jakość i precyzję wykonania, ale także oryginalny design, który wyróżnia produkty na rynku. Dzięki temu firma jest obecnie największym producentem porcelany w Europie.

Więcej informacji na: porcelana.pl