Łazienki są trudnym miejscem dla mebli. Wśród zagrożeń, na które meble są narażone można wymienić przede wszystkim: często zmieniającą się wilgotność powietrza, ryzyko kontaktu z wodą w postaci ciekłej i środkami czyszczącymi, przeważnie chemicznie agresywnymi. Meble instalowane i użytkowane w takich miejscach muszą wytrzymać wiele. Dlatego tak ważna jest ich odpowiednia specyfikacja - dobór materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych, które spowodują iż meble będą trwałe i ich funkcjonowanie będzie niezakłócone przez długie lata. W ORISTO mamy pełną świadomość tych zagadnień. Meble łazienkowe, ich projektowanie i produkcja są naszą codziennością, ale i pasją, już od kilkudziesięciu lat. Robimy wszystko, żeby meble które dostarczamy naszym klientom spełniały najbardziej rygorystyczne wymagania, świadomi wyzwań wnętrz łazienkowych sami narzucamy sobie wymagania i standardy znacznie wyższe niż te wynikające z norm czy przepisów. I znacznie wyższe niż te, które są standardami rynkowymi.

Żeby być precyzyjnym - meble sygnowane brandem ORiSTO jako jedyne na rynku w całości mają potrójne zabezpieczenie przed wodą - do ich produkcji używamy tylko płyt wilgocioodpornych, starannie lakierujemy wodoodpornymi lakierami a do zabezpieczania wąskich, bocznych powierzchni boków czy drzwi używamy klejonych wodoodpornym klejem poliuretanowym obrzeży. To są fakty, które pozwalają naszym Klientom cieszyć się estetycznymi i dobrze działającymi meblami w sposób długotrwały. Wydłużona, pięcioletnia gwarancja którą dajemy jako jedyni na rynku jest tylko dokumentacją i potwierdzeniem tych faktów.

Ale meble łazienkowe to nie tylko standardy specyfikacji materiałowej trwałość i odporność. To też estetyka i funkcjonalność - przecież po to je w łazienkach instalujemy, żeby swoim wyglądem wzbogacały projekt naszej łazienki, a przede wszystkim - żeby pomagały nam uporać się z przechowywaniem dziesiątek produktów, opakowań, kosmetyków i środków czystości jakich mnóstwo w każdej łazience. Także tutaj ORISTO proponuje rozwiązania innowacyjne i zaprojektowane z myślą o potrzebach Użytkowników. W naszych kolekcjach uniwersalnych proponujemy typoszeregi szafek o zróżnicowanych wymiarach, od 50 do 120 cm, w których każdy może znaleźć pasujący dla siebie produkt. Dlaczego kolekcje te nazywamy "uniwersalnymi"? Szafkę w każdym rozmiarze można kompletować z szerokim wyborem umywalek meblowych, zarówno ceramicznych jak i syntetycznych (konglomeratowych). Można też tworzyć zestawy z oferowanymi przez nas blatami i popularnymi, zwłaszcza ostatnio, umywalkami nablatowymi. Możliwości aranżacji każdej szafki są więc bardzo duże i ograniczone tylko wyobraźnią Użytkownika.

Nasze produkty to poza tym jakość i staranność. To cechy, które wprost wynikają z naszego stolarskiego i rzemieślniczego dziedzictwa, pielęgnowanego prawie 90-letnią tradycją. Obok wspomnianych już wcześniej standardów specyfikacyjnych ogromną wagę przywiązujemy do dokładności wykonania i montażu elementów łączonych z najwyższej klasy okuciami - zawiasami, zawieszkami czy przede wszystkim szufladami. Ciemno grafitowe wnętrza szuflad i szafek wzmacniają wrażenie elegancji i wysokiego standardu a kolor jest dobrany tak, żeby nie było widać naturalnie pojawiających się w trakcie użytkowania zabrudzeń.

Nasze meble, meble łazienkowe ORiSTO, to produkty zrodzone z pasji. Lubimy naszą pracę, wyzwania związane z meblami łazienkowymi i chcemy rozwijać się żeby jak najlepiej odpowiadać na rosnące oczekiwania naszych Klientów. Ale to też produkty zrodzone z wiedzy i doświadczenia, wsparte intensywnymi pracami badawczo - rozwojowymi, prowadzonymi między innymi we własnym firmowym laboratorium. Produkty ORISTO to dobra propozycja dla poszukujących solidności, trwałości i niezawodności w meblach do łazienek.

Więcej informacji na: www.oristo.pl