Czerwona Cegła to zespół profesjonalistów. Są oni absolwentami studiów z zakresu Architektury i Urbanistyki, ukończonych na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Ponadto ukończyli studia podyplomowe z zakresu Architektury Wnętrz i Wzornictwa na tej samej Uczelni. Ich pełna dyspozycyjnośćzaangażowanie w pracy, ciągłe podnoszenie kompetencji oraz warsztatu pracy, terminowość i fachowość to tylko niektóre z zalet pracowni. Regularnie biorą udział w targach designu, dzięki czemu ich projekty są zawsze na czasie. Zdobyte doświadczenie pozwala im podejmować wszelkie zadania projektowe i wciąż poszukiwać nowych trendów. Tworzą stylowe, nowoczesne i zapadające w pamięć przestrzenie do komfortowego życia, pracy i odpoczynku.

Pracownia Czerwona Cegła specjalizuje się nie tylko w projektowaniu wnętrz prywatnych, ale również biur i gabinetów lekarskich.

Z Justyną Król z pracowni Czerwona Cegła rozmawiamy byciu Ambasadorką marki Geberit, o zaangażowaniu w pracy i o roli, jaką w naszych wnętrzach odgrywa łazienka.

Jakie wartości powinna Pani zdaniem oferować nowoczesna architektura?

JUSTYNA KRÓL, CZERWONA CEGŁA: Przede wszystkim powinna być funkcjonalna! To absolutny priorytet. W zrozumieniu tej roli architektury bardzo pomogła nam pandemia. Zostaliśmy w domach i zorientowaliśmy się, co w nich działa dobrze, a co nie bardzo. Dzięki temu już nie musimy tłumaczyć klientom, dlaczego projektując, zawsze wychodzimy od funkcji. Dekorowanie to zdecydowanie ostatni etap.

Specjalizujecie się Państwo w projektowaniu nietypowego segmentu pomieszczeń - gabinetów i przychodni. Czy to sprawia, że temat higieny stał się szczególnie bliski?

Coś w tym jest! Rzeczywiście higiena gra tutaj kluczową rolę, a my stajemy się na nią szczególnie uwrażliwieni.

Opatentowana technologia natrysku WhirlSpray, którą stworzyła firma Geberit, jest oparta na dwóch dyszach. Dzięki pulsacyjnemu strumieniowi wody zapewnia ona ukierunkowane i wyjątkowo staranne mycie. www.geberit.pl

Jakie zmiany w urządzaniu łazienek obserwujecie Państwo w ostatnich latach?

W domach projektujemy więcej niż jedną łazienkę. Ta przeznaczona dla domowników bywa pokojem kąpielowym, zaś łazienka gościnna jest rodzajem wizytówki. Jeśli chodzi o mieszkania, staramy się, aby kompaktowe łazienki spełniały wszystkie możliwe funkcje.

W jaki sposób marka Geberit wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Waszych projektów?

Bogatą ofertą. Przemyślaną i dopracowaną. Łazienka jest tym pomieszczeniem, na wyposażaniu którego klienci nie oszczędzają. Pragniemy oferować im odpowiednie wyposażenie - trwałe, ładne, designerskie, które będzie służyć przez lata. Nigdy nie zawiedliśmy się na marce Geberit!

Więcej informacji na: www.geberit.pl