Ciągle poszukuje nowych rozwiązań. Miłośniczka funkcjonalności i ponadczasowej elegancji. Oliwia Drobnicka lubi łączyć nowoczesność z klasyką. Specjalizuje się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych. Ma na koncie setki realizacji zlokalizowanych w całej Polsce. Zarządza projektem od powstania pierwszego pomysłu poprzez proces projektowy aż do ostatecznej realizacji. Podczas realizacji uczestniczy w procesie projektowym na każdym jego etapie, od wznoszenia murów, prowadzenia instalacji, także tych inteligentnych. Nadzoruje na budowie prace wykończeniowe.

Aktualnie tworzy własną pracownię stolarską. Nam zdradziła, że uwielbia projektować elektrykę, a oświetlenie wnętrz jest jej pasją. Dlatego w tworzonych przez nią łazienkach można wykorzystywać różne scenariusze oświetleniowe - do relaksu, do przebudzenia, makijażu, a nawet do… sprzątania.

CnW: Co wyróżnia dobrze zaprojektowane wnętrze?

OLIWIA DROBNICKA: Podstawą każdej realizacji powinna być jej funkcjonalność. Później to już wypadkowa trendów, moich upodobań, a przede wszystkim oczekiwań inwestorów.

Geberit AquaClean Mera lekkiej, dynamicznej formie to najchętniej kupowana toaleta myjąca w Europie. www.geberit.pl

Jak rozpoznaje Pani osobowość klienta?

Nauczyłam się zadawać pytania! Kiedyś posługiwałam się ankietą, jednak dziś umiem już tak prowadzić rozmowę,
by dowiedzieć się jak najwięcej. Jestem typem zdecydowanie relacyjnym, dlatego lubię się spotykać z klientami, obserwować ich sposób ubierania, zachowania. To wiele mówi o osobowości tych, dla których projektuję.

Mówi Pani, że tworzy wnętrza luksusowe, ale co to tak naprawdę oznacza? Jaka jest Pani definicja luksusu?

Luksus to przestrzeń, wolność, swoboda wyboru, lekkość. Autentyczność. Luksus niczego nie udaje. Drewno jest drewnem, a kamień kamieniem. To rozwiązania, które nigdy nie wychodzą z mody, są trwałe, a przez to uniwersalne.

W swoich projektach Oliwia Drobnicka wykorzystuje naturalne materiały.

Jak można odnieść do tej definicji ofertę marki Geberit?

Geberit tworzy bardzo jakościowe produkty, które świetnie działają w systemach. Na przykład stelaż, toaleta i przyciski są dopracowane idealnie! Taki zintegrowany system działa niezawodnie. Proponując go moim klientom wiem, że jest trwały, a jego design - elegancki i ponadczasowy.

Łazienka powinna być przede wszystkim komfortowa oraz funkcjonalna. Dlatego Drobnicka do projektowania tego pomieszczenia przykłada wagę szczególną.

Co oznacza dla Pani bycie Ambasadorem marki Geberit?

Gdy Geberit zwrócił się do mnie z tą propozycją, poczułam się doceniona i wyróżniona. Cieszę się, że mogę być ambasadorem tak zrównoważonej i świadomej marki, która bezustannie się rozwija.  

Więcej informacji na: www.geberit.pl