Kobiece wnętrza projektowane są z myślą o detalach, które łączą się w stylową całość. W aranżacjach, w których subtelność ma kluczowe znaczenie, styl glamour wykorzystuje wysokiej jakości materiały, misternie wykonane zdobienia oraz starannie dobrane dodatki, by stworzyć spójny i harmonijny całokształt. Tu każdy szczegół ma znaczenie.

Paleta kolorów obejmuje delikatne odcienie różu, złota, bieli i czerni. Tworzy to atmosferę pełną elegancji i klasy. Elementy błyszczące, takie jak lustra, kryształy i złote akcenty, doskonale odbijają światło, nadając wnętrzu blasku i podkreślając jego romantyczny charakter. Miękkie tkaniny, delikatne dywany oraz wyszukane meble sprawiają, że wnętrza glamour łączą w sobie luksus i komfort, tworząc przytulną przestrzeń, która spełnia zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne potrzeby.

Klasyczny Glamour

Kolekcja Sophi Oro, stworzona przez Grupę Tubądzin, przenosi styl glamour do wnętrz, nadając przestrzeni elegancki i nowoczesny wyraz. Charakteryzują ją czarno-złote odcienie, które w połączeniu z roślinnym wzorem tworzą subtelny, a jednocześnie wyrafinowany design. Geometryczne formy i złote akcenty nadają Sophi Oro biżuteryjny charakter, sprawiając, że doskonale wpisuje się zarówno w większe, jak i mniejsze przestrzenie. Kombinacja klasycznej elegancji z nowoczesnym stylem sprawia, że wnętrze staje się luksusowym, kobiecym azylem.

Wyrafinowane Art Déco

Kolekcja Sophisticated autorstwa Macieja Zienia przenosi nas do świata paryskiej nonszalancji, artystycznego stylu i zachwycającej architektury. Inspiracje haute couture nadają kolekcji unikalny charakter, który podkreśla wyrafinowaną estetykę. Styl art déco, został przemycony do nowoczesnych wnętrz, tworząc aranżacje, które emanują luksusem i oryginalnością.

Blask Elegancji

Kolekcja Onice to fascynująca podróż w świat naturalnego onyksu, w którym finezyjnie łączy się świetlistość i delikatność. Płytki z kolekcji Onice zachwycają wysokim połyskiem, nadając aranżacjom charakterystyczną świeżość i lekkość. Wielowarstwowy wzór płytek tworzy efekt naturalnej przestrzeni, odbijając światło wspaniałą symfonią barw. Wnętrza z kolekcją Onice stają się nie tylko eleganckie, ale również przytulne, oczarowując swoją delikatnością i subtelną estetyką.

Kobiece wnętrza w stylu glamour z kolekcją Tubądzin Sophi Oro, Sophisticated i Onice to połączenie elegancji, wyrafinowania i subtelnego piękna.

Więcej informacji na: www.tubadzin.pl