"Perfect Imperfection" to kolekcja grafik autorstwa Dagmary Jakubczak, przełożona na wzory tapet Muraspec i obrazy akustyczne Fovere. Wielowymiarowe estetycznie motywy dekoracyjne, inspirowane naskalnymi rysunkami, łączą współczesną sztukę muralu z prymitywną ekspresją.

Perfect Imperfection -tapety, które łączą sztukę przeszłości z współczesnym street artem

Dynamiczne motywy, kreślone niedoskonałymi liniami i wydrukowane na surowej winylowej bazie o fakturze betonu, niosą ze sobą autentyczny przekaz. Estetyką sięgają sztuki prymitywnej (naskalne rysunki) i street artu (murale), umiejętnie łącząc współczesną sztukę z ekspresją przeszłości.

Wzory autorstwa Dagmary Jakubczak czerpią inspirację z życia społecznego (rodzina, grupa społeczna), odnosząc się do codziennych aktywności (taniec, gra w piłkę) i natury (pory roku, krajobrazy). W przypadku tapet, postacie powielane w lustrzanym odbiciu tworzą dynamiczne i pełne emocji iluzje optyczne.

Kolekcja tapet "Perfect Imperfection" obejmuje 5 wzorów nawiązujących do pór roku oraz grafikę "Players" ukazującą dynamikę współdziałania.

Wszystkie tapety drukowane są na zamówienie i dostępne do obejrzenia pod linkiem: www.muraspec.pl

Perfect Imperfection -akustyczne obrazy, które ożywiają codzienność i poprawiają komfort wnętrz

Akustyczne obrazy "Perfect Imperfection" zatrzymują rytm i dynamikę życia w statycznych kadrach. Rozpalanie ogniska, gra w piłkę, taniec, wręczanie kwiatów - te proste i szczere historie z codzienności, opowiedziane przez Dagmarę Jakubczak językiem sztuki, zachwycają współczesnego odbiorcę.

Obrazy o wymiarach 90 x 60 cm drukowane są na filcu akustycznym Fovere o grubości 12 mm (inne wymiary dostępne na zamówienie).

Kolekcja obejmuje 13 unikatowych, abstrakcyjnych grafik, które doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu - domu, biura czy przestrzeni publicznej - pełniąc funkcję dekoracyjną i poprawiając komfort akustyczny.

Akustyczne obrazy do zobaczenia na: fovere.pl