Ważnym meblem w sypialni jest komoda z szufladami lub szafkami, której blat możemy wykorzystać jako dodatkową powierzchnię do przechowywania lub na przykład jako toaletkę - wystarczy nad komodą zawiesić lustro.
Komoda z kolekcji Lima Klose Komoda Kizio Gacca Komoda Imperia Bydgoskie Meble
Komoda z kolekcji Lima z trzema szufladami, wykonana z litego drewna, wykończona naturalną okleiną orzechową z ozdobnym rzeźbionym motywem kwiatowym, wys. 83 cm, szer. 110 cm, gł. 40 cm, KLOSE, 3499 zł Komoda Kizio z czterema szufladami, wykonana z fornirowanej płyty meblowej, dostępna w kilku wykończeniach, wys. 75/85 cm, szer. 115 cm, gł. 45 cm, GACCA, 3961 zł Komoda Imperia z sześcioma pojemnymi szufladami, wybarwienie w ciepłym kolorze wiśni, wys. 93 cm, szer. 113 cm, gł. 48 cm, BYDGOSKIE MEBLE, 1299 zł

Warto pamiętać o tym, że pojemność komody nie do końca zależy od ilości szuflad czy szafek - najważniejszym parametrem jest głębokość mebla, szyli de facto szerokość blatu. Im większa, tym lepiej, biorąc pod uwagę, że często w takiej komodzie trzymamy pościel lub ręczniki, które wymagają trochę więcej miejsca niż złożone ubrania.

Komoda Kontra Gacca Komoda z kolekcji More Bydgoskie Meble Komoda Vinci 1150
Komoda Kontra z fornirowanej płyty meblowej, dostępna w kilku wykończeniach, szuflady otwierane na dotyk, wys. 90 cm, szer. 80 cm, gł. 45 cm, GACCA, 3961 zł Komoda z kolekcji More, wyposażona w cztery szuflady różnej głębokości z systemem cichego domykania, fronty i elementy widoczne pokryte okleiną dębową w kolorze wenge, wys. 74 cm, szer. 120 cm, gł. 44 cm, BYDGOSKIE MEBLE, 1249 zł Komoda Vinci 1150 zrobiona z drewna dębowego, dostępna w kilku kolorach, wyposażona w cztery szuflady oraz dwie szafki z półkami, wys. 77 cm, szer. 115 cm, gł. 45 cm, BEDS.PL, 2625 zł

Wybierając komodę z szufladami koniecznie należy również zwrócić uwagę na to, jak daleko się one wysuwają - szuflady z mechanizmem blokującym wysuwane niemalże do samego końca ułatwiają nam dostęp do wszystkich rzeczy i łatwiej w nich utrzymać porządek.

Zanim kupisz

  • Zdecyduj się na meble w stonowanych odcieniach, które będą sprzyjać dobremu wypoczynkowi.