Patio, ogród, taras, a coraz częściej również ogrody zimowe są nieodłącznymi elementami przestrzeni wokół domów jednorodzinnych. Kojarzą się nie tylko ze strefą relaksu, odpoczynku i kontaktu z naturą, ale są też gorącym trendem budowlano-wnętrzarskim. Linia drzwi tarasowych HST Motion, którą OKNOPLAST stworzyło z myślą o nowoczesności rozwiązań, to doskonały przykład połączenia natury i technologii.

Ciepło, design, światło i przestrzeń - cztery kluczowe słowa definiujące drzwi tarasowe HST Motion. Kiedy decydujemy się na ich wybór zyskują nie tylko wnętrza, ale i otoczenie naszych domów. Dlaczego? Linia HST Motion odznacza się wizualną lekkością, optymalnym wykorzystaniem przestrzeni wnętrz oraz dużą powierzchnią stabilnych przeszkleń, doskonale doświetlających pomieszczenie. Drzwi tarasowe HST Motion firmy OKNOPLAST to także niezwykle estetyczne rozwiązanie, które nadaje bryle budynku nowoczesnego kształtu.

Funkcjonalność to podstawa

Drzwi przesuwne HST Motion zostały zaprojektowane w oparciu o innowacyjne rozwiązania, które pozwalają zapewnić wyjątkowo wysoki poziom parametrów termoizolacyjnych, bezpieczeństwa i komfortu obsługi. Wybierając HST Motion możemy oczekiwać niezawodności w użytkowaniu oraz stabilności konstrukcji, uzyskanej dzięki stalowym wzmocnieniom. Na nowy wymiar drzwi tarasowych od OKNOPLASTU składają się także narożniki całoszklane, które pozbawiają zbędnych barier i ograniczonych możliwości wykorzystania.

Więcej informacji na: www.oknoplast.com.pl