Niech tego lata rozkwitnie prawdziwe piękno! Nakryjmy stół niezwykłą, zachwycającą porcelaną Fyrklövern i cieszmy się wspólnymi chwilami, pełnymi radości i dobrego smaku. Udekorujmy przestrzeń niezwykłymi dekoracjami i stwórzmy niezapomniane wspomnienia!

Niezwykle trwałe serwisy oraz dekoracje

Fyrklövern od lat tworzy kolekcje porcelany, szkła oraz artykuły dekoracji wnętrz, które są synonimem klasy, najwyższej jakości i ponadczasowego, unikalnego wzornictwa. Te wyjątkowo zdobione i niezwykle trwałe serwisy oraz dekoracje zyskują w rodzinach szczególny status i są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Idealne na każdą okazję - zarówno na uroczystości, jak i na co dzień. Bo zawsze warto spotkać się przy pięknie zastawionym stole i w przytulnym wnętrzu!

Produkty najwyższej jakości

Planując (nie tylko wiosenną) aranżację wnętrza i stołu warto postawić na produkty najwyższej jakości, które łączą w sobie ekskluzywność, trwałość, perfekcję wykonania i wyjątkowe wzornictwo. Właśnie takie są propozycje marki Fyrklövern, która została wyróżniona w prestiżowym, ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta 2023, otrzymując złote godło w kategorii Nakrycia stołu. Fyrklövern inspiruje do tworzenia zachwycających stylizacji, dzięki którym wnętrze zyska niepowtarzalny styl i wypełni je wiosenna, pełna ciepła atmosfera.

BELLA i DREAM COLLECTION - letnie kolekcje

Letnie aranżacje Fyrklövern są pełne lekkości i słonecznego uroku. Idealnie sprawdzą się tu nowe kolekcje BELLA i DREAM COLLECTION, na których tańczą malowane akwarelami, zwiewne motyle. Obie kolekcje idealnie się komponują.

MAGIC GARDEN oraz Sentiment - piękno rozkwitających kwiatów

We wiosennej aranżacji nie może oczywiście zabraknąć kwiatów - i to zarówno tych świeżych, jak i w postaci motywów dekoracyjnych. Porcelana MAGIC GARDEN ukaże z kolei piękno rozkwitających kwiatów, a serwis SENTIMENT i kolekcja HOUSE of ASPVIK przywołają najmilsze letnie wspomnienia. Kwiatowe zdobienia warto wprowadzić do aranżacji stołu. Tu doskonałą propozycją będzie kolekcja Fyrklövern Sentiment, zaprojektowana przez Micaela Bindefelda. Obfitujący w detale wzór został zilustrowany przez Lenę Holtzberg, a inspiracją był ogród Micaela i jego ulubione kwiaty rosnące wokół domu. Unikalny dekor i głęboki odcień kobaltu tworzą kompozycję, która zachwyca wyrazistością i elegancją. Te same motywy zdobią kolekcję Fyrklövern House of Aspvik. Tu rządzi natura! Dwustronny pled, poduszki, kuchenne ściereczki oraz lampa zachwycają kunsztownym wzorem z granatowymi motylami, konwaliami majowymi, orlikami czy niezapominajkami. Niebiesko-biały motyw zawsze wygląda doskonale i nigdy nie wychodzi z mody.

Kamionka

Niezaprzeczalnym pięknem stworzonym przez naturę są bez wątpienia oryginalne kolekcje stoneware proponowane przez Fyrklövern - Pepper, Rose, Shell, czy Wave. Kamionka to wyjątkowy materiał. Zachwycający naturalnym pięknem i pełną elegancji prostotą: subtelny, a przy tym solidny i wytrzymały. Ponadczasowy, niepowtarzalny, idealny do letnich stylizacji stołu, ale także na każdą okazję przez cały rok. Nic zatem dziwnego, że coraz częściej gości w aranżacjach naszych wnętrz, stanowiąc uosobienie znakomitego gustu. 

Kamionka doskonale wyraża tęsknotę za naturą, dlatego tak chętnie czynimy ją towarzyszką naszych codziennych czynności. Kamionka to rękodzieło, które towarzyszy ludziom od tysięcy lat. Nie bez przyczyny mówi się, że jest materiałem "z duszą". Doskonale odzwierciedla piękno natury i zachwyca subtelnością, która łączy się tu harmonijnie z wyjątkową trwałością. Serwisy od Fyrklövern stanowią idealną propozycję dla wszystkich wielbicieli prostych form i nowoczesnej elegancji.

Szkło kryształowe

W asortymencie Fyrklövern znaleźć można również szeroki asortyment szkła kryształowego w ponadczasowym designie, które z powodzeniem będzie dopełniało aranżacje stołu zarówno na co dzień jak i od święta. Do wyboru kolekcja Silluet, Silvia, Moments, Diamond lub Drop. 

Wyróżnienie w prestiżowym ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta 2023

Firma Fyrklövern została wyróżniona w prestiżowym, ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta 2023, otrzymując złote godło w kategorii Nakrycia stołu. Zajęła pierwsze miejsce i niemal 1/3 osób biorących w nim udział uważa markę Fyrklövern za najlepszą i poleca ją innym w kategorii Nakrycia stołu!
 
Z wielką pasją tworzy od lat wyjątkowe kolekcje i produkty, które łączą w sobie jakość, ekskluzywność, trwałość i funkcjonalność, a jednocześnie perfekcyjnie wpisują się w najnowsze trendy. Cieszy się, że starania przynoszą tak wspaniałe efekty, a porcelana, artykuły dekoracji wnętrz, sztućce oraz wyroby szklane Fyrklövern goszczą na tak wielu polskich stołach.  

To tylko wybrane propozycje na lato marki Fyrklövern. Każdy znajdzie tu propozycję idealną dla siebie. Teraz, w ramach oferty SUMMER SALE, można skorzystać z rabatów aż do 70%! Więcej informacji dostępnych na stronie www.fyrklovern.pl lub pod numerem tel. 225416171.