Jakie cechy posiada mop bioniczny Hizero?

Ten mop bioniczny posiada trzy oddzielne zbiorniki: zbiornik na czystą i brudną wodę oraz zbiornik na suche odpady. Niewątpliwą zaletą jest dedykowany zbiornik na czystą wodę, to dzięki niemu Hizero zawsze myje podłogę czystą wodą bez możliwości roznoszenia zanieczyszczeń. Zastosowanie tej technologii niesie za sobą nie tylko czysty parkiet, ale również pomaga w wyeliminowaniu detergentów, alergenów i bakterii w Twoim domu.

Hizero w zestawie posiada specjalną podstawkę, na którą możemy odstawić urządzenie, po skończonej pracy w celu naładowania urządzenia by zawsze było gotowe do pracy. Hizero ma również inteligentny system informowania użytkownika o statusie pracy. Status pracy można określić patrząc na ikony znajdujące się pod przyciskami. Producent zastosował ikony przypominające, by wszystko było jak najbardziej intuicyjne.

Czy wybór Hizero ma sens?

Niewątpliwie Hizero posiada wiele zalet, które pomogą w codziennym zadbaniu o czystość w domu, jest to szczególnie ważne gdy w domu są dzieci lub któryś z domowników jest alergikiem. Należy też zwrócić uwagę, że nie jest to przeciętny produkt z supermarketu. Mop bioniczny tej firmy jest urządzeniem klasy Premium. Hizero posiada jednego dystrybutora na terenie Polski, który zapewnia dostęp do elementów eksploatacyjnych oraz posiada profesjonalną obsługę klienta, którzy zawsze pomogą i wyjaśnią działanie sprzętu przed jego wyborem. W dodatku Firma posiada swoich przedstawicieli Handlowych na terenie całego kraju, którzy zaprezentują to urządzenie, więc nie ma tutaj możliwość zakupu "kota w worku".

Więcej informacji na: www.sternapolska.pl